skip to Main Content
+90 212 465 71 99 bilgi@empa.com
ST Microelectronics Hakkında

ST Microelectronics Hakkında

1987 yılında kurulan İtalya ve Fransa kökenli olan ST Microelectronics, endüstrinin en geniş yarı iletken portföylerinden birini sunarak elektronik uygulamalar alanındaki müşterilere hizmet veriyor. Tüm elektronik segmentlerine hizmet veren ST dünyanın en büyük yarı iletken şirketleri arasında yer almaktadır.

ST, kurulduğu günden bugüne gerçekleştirdiği yeniliklerle ve sahip olduğu patentlerle teknolojiye yön veren şirketlerdendir. 7,500 kişilik dev Ar-Ge kadrosu ve 9,500 farklı patent ailesinden sahip olduğu 16,000 patent sayısı ile teknolojide liderliği elinde tutmaya devam ediyor.

35 ülkede 75’ten fazla satış ve pazarlama ofisi ve 45,500 kişilik çalışan kadrosu ile dünyadaki tüm elektronik projelere destek vermektedir. 11 üretim tesisi sayesinde projelere kesintisiz ürün temini gerçekleştiriyor.

ST’nin ürünleri bugün her yerde bulunuyor ve müşterilerimizle birlikte, daha akıllı sürüş ve daha akıllı evler, fabrikalar ve şehirler inşa ediyoruz. ST’nin ürünleri gelecek nesil mobil cihazlar ve nesnelerin interneti ile hayatı daha da zengin hale getiriyor.

empa:::electronics olarak ST’nin Türkiye’deki en büyük temsilcisiyiz. ST ürün kataloğunun teknik bilgilerine hakim uygulama mühendislerimiz ile projelerinize destek veriyoruz. Her yıl düzenlediğimiz seminer ve eğitimlerle ST’nin yeni ürünleri ve teknolojileri hakkında sizleri bilgilendiriyoruz.

[contact-form-7 404 "Not Found"]

ST Microelectronics Hakkında Gelişmelerden Haberdar Olmak İster misiniz?

Gelişmelerden, yeni ürün ve kampanyalardan haberdar olmak için sizi mail bültenimiz Empathings’e üye olmaya davet ediyoruz. Daha önce yayınlanan bültenlerimizi görüntülemek için tıklayınız.

Back To Top