234
  • WEB SİTESİ: http://www.ti.com/
  • ÜRÜN GRUPLARI: DSP’s, Low Power MCU’s, Power Management, RF-ID, Amplifi ers, RF/IF&Zigbee Solutions including Chipcon products, Lineer, Data Converters, Logic, OMAP

Texas Instruments Hakkında

Texas Instruments (TI), merkezi Dallas’da bulunan ABD’nin en büyük teknoloji firmalarındandır. TI genellikle yarı iletken sanayisi, bilgisayar yan sanayisi, hesap makinesi, mikrodenetleyiciler ve işlemciler alanında üretim yapmaktadır. Hızla büyüyen ve gelişen DLP sektöründe projektörlerin, DLP televizyonların ve D-Sinema sistemlerinin yongaları ve tertibatı Texas Instruments tarafından üretilmektedir. Bununla birlikte ilk dünyadaki ilk mikroişlemciyi bulan yarı iletken firmasıdır.

Texas Instruments firmasının Türkiye’deki tek Local Distribütörü olan Empa Elektronik 30 yılı aşkın süredir Texas Instruments çipleri konusunda Elektronik Sektörüne Komponent tedariği sağlamaktadır.
Biz Empa Elektronik olarak Texas ürünleri ile alakalı her yıl eğitimler ve webinarlar düzenleyerek hem teknik hem müşteri memnuniyeti anlamında Sektöre en sağlıklı hizmeti sunmayı hedefliyoruz.

Empty tab. Edit page to add content here.
Empty tab. Edit page to add content here.

Texas Instruments Hakkında Gelişmelerden Haberdar Olmak İster misiniz?

Gelişmelerden, yeni ürün ve kampanyalardan haberdar olmak için sizi mail bültenimiz Empathings’e üye olmaya davet ediyoruz. Daha önce yayınlanan bültenlerimizi görüntülemek için tıklayınız.