skip to Main Content
  • WEB SİTESİ: http://www.2j-antennas.com/
  • ÜRÜN GRUPLARI: External Antennas, Embedded Antennas, Combined Antennas, SMT Antennas, Cable Assembly, Connectors, Custom Solutions – GSM, 3G, 4G/LTE, WIFI, BLUETOOTH, WiMAX, CDMA, DVB-T, GPS, GLONASS, GALILEO, ISM
2J Antenna Conceptor Hakkında

2J Antenna Conceptor Hakkında

2J dünya genelinde otomotiv, telemetri, otomasyon ve IoT uygulamalarına odaklanmış bir anten üreticisidir. Biri Amerika’da diğeri Slovakya’da olmak üzere iki adet geliştirme merkezi sayesinde sektörde ihtiyaç duyulan anten türlerini sağlamanın yanı sıra, uygulamaya özel anten geliştirme hizmeti ile müşterilerine hizmet vermektedir. 2015 yılında Amerika pazarına yatırım yapan 2J San Diego da kurmuş olduğu merkez sayesinde test ve sertifikasyon çalışmalarını daha etkili yönetebilmektedir. 2J en son teknoloji mühendislik cihazları, alanında uzman analizcileri ve 3D modelleme teknolojisi ile birlikte en son teknoloji ürünler geliştirmektedir.

ISO/TS16949:2009 sertifikası sayesinde Türkiye ve Avrupa bölgesi için kalite standartlarına sahip olan 2J Avrupa Pazar liderliğini elinde tutmaktadır. Müşteriler ile kurulan etkili iletişim ve hızlı destek sayesinde müşteri memnuniyetini her zaman en üst seviyede tutulması planlanmıştır. Gelişen IoT uygulamaları kapsamında Anten çözümlerine olan ihtiyacın artması ile birlikte 2J çözümleri sektördeki rakiplerine oranla daha çok tercih edilmeye başlanmıştır.

[contact-form-7 id=”5340″]

2J Antenna Hakkında Gelişmelerden Haberdar Olmak İster misiniz?

Gelişmelerden, yeni ürün ve kampanyalardan haberdar olmak için sizi mail bültenimiz Empathings’e üye olmaya davet ediyoruz. Daha önce yayınlanan bültenlerimizi görüntülemek için tıklayınız.

Back To Top