skip to Main Content
  • WEB SİTESİ: http://www.yes-lcd.com/
  • ÜRÜN GRUPLARI: Custom Design LCD/LCM solutions, Standard Character, Alphanumeric, Graphic Displays and Bi-stable display technology for Consumer and Industrial Market.
Anshan Yes Hakkında

Anshan Yes Hakkında

Anshan Yes, Yes Optroelectronics Co. Ltd ve Anshan Ruilin Investmen Co. Ltd. nin yatırımıyla, 56.2 Milyon $ sermaye ile 2012 yılından itibaren display pazarındaki yerini almaktadır. Anshan Yes display alanında LCD, LCM, TFT, Dokunmatik Panel ve e-ink ürünleri ile hizmet vermektedir.Anshan Yes, uzmanlık alanları olan TN/STN LCD ve LCM alanlarında profesyonel çözümler sunabilmektedir. Anshan Yes, ürettiği ürünler ile Beyaz Eşya, Otomotiv, Medikal, Telekominikasyon, Tüketici Elektroniği gibi sektörlerde varlığını sürdürmektedir.

Merkezi Çin de bulunan Anshan Yes Dünya üzerinde 20 den fazla distribütörü ile hizmet vermektedir. Anshan Yes’in Türkiye’deki Satış, Pazarlama ve Teknik Destek operasyonlarını Empa Elektronik üstlenmiştir. Gerek projelerinizin başlangıç aşamasında ürün seçimlerinde gerekse ilerleyen projelerinizde karşılaşabileceğiniz sorunların çözümünde Anshan Yes mühendislerinden birebir destek alabilmektesiniz.

[contact-form-7 id=”5340″]

Anshan Yes Hakkında Gelişmelerden Haberdar Olmak İster misiniz?

Gelişmelerden, yeni ürün ve kampanyalardan haberdar olmak için sizi mail bültenimiz Empathings’e üye olmaya davet ediyoruz. Daha önce yayınlanan bültenlerimizi görüntülemek için tıklayınız.

Back To Top