skip to Main Content
234
  • WEB SİTESİ: http://www.cmlmicro.com/
  • ÜRÜN GRUPLARI: Analogue two-way radio, digital PMR/LMR, wireless data, wireline comm.,low power single IC modem, RALCWI vocoder, signal processor, tone decoder&encoder, SPM detector, calling line ID, Marine AIS baseband processor, RF products.
CML Microcircuits Hakkında

CML Microcircuits Hakkında

CML telekomünikasyon sistemleri için low-power analog, dijital ve karışık sinyal yarı iletkenlerinin tasarımında, geliştirilmesinde ve tedarikinde dünya çapında lider bir firmadır. CML sahip olduğu geniş ve çeşitli portföyü sayesinde, CML cihazlarının, lisanslı ve lisanssız kablosuz ses ve veri sistemleri için geniş bir endüstriyel ve ticari ürün yelpazesinde kullanılabilmesini sağlamaktadır. Dar bant iletişimlerine odaklanan CML IC’leri, PMR / LMR, TETRA, DMR, dPMR, SCADA sistemleri ve AIS gibi kablosuz veri ve deniz radyo uygulamalarında adından söz ettirmektedir. CML sahip olduğu ürün yelpazesine ek olarak, müşterilere özel çözümler sunabilmektedir. Bu hizmet, tasarım yardımı, tavsiye ve birinci sınıf teknik destekten oluşmaktadır.

[contact-form-7 id=”5340″]

CML Microcircuits Hakkında Gelişmelerden Haberdar Olmak İster misiniz?

Gelişmelerden, yeni ürün ve kampanyalardan haberdar olmak için sizi mail bültenimiz Empathings’e üye olmaya davet ediyoruz. Daha önce yayınlanan bültenlerimizi görüntülemek için tıklayınız.

Back To Top