skip to Main Content
123
  • WEB SİTESİ: http://www.interpoint.com/
  • ÜRÜN GRUPLARI: Crane Aerospace & Electronics offers high reliability Interpoint® DC-DC converter and EMI filter modules with proven performance in the extreme environments of space and defense as well as the requirements for commercial air and industrial applications.
Crane Hakkında

Crane Hakkında

Crane Co., mühendislik içeren endüstriyel ürünlerin çeşitlendirilmiş bir üreticisidir. 1855 yılında kurulan Crane; havacılık, savunma, tıbbi, elektronik, hidrokarbon işleme, petrokimya, kimya, enerji üretimi, otomatikleştirilmiş ticaret, nakliye ve diğer pazarlardaki müşterilere ürün ve çözümler sunmaktadır. Crane Co. beş iş bölümüne sahiptir: Havacılık ve Uzay, Akışkan Tutma, Mühendislik Malzemeleri, Satış Sistemleri ve Kontrolleri.

Crane Aerospace & Electronics; teknik gücü, kanıtlanmış ürün güvenilirliği, inovatif çözümleri ve toplam değeri ile bilinir. Uygulama tekniklerinden tasarım ve üretime kadar, Crane Aerospace & Electronics; ürün özellikleri, tasarım belgelendirme ve servis için kapsamlı bir yaklaşım sunmaktadır. Crane Aerospace & Electronics, Crane Co.’nun uçak ve elektronik sistemlerinin ve bileşenlerinin önemli bir tedarikçisi olan bir segmentidir. Segment; Interpoint, ELDEC, Keltec, Hydro-Aire, Lear Romec ve P.L. Porter markalarından oluşmaktadır.

Electronics Group of Crane Aerospace & Electronics; havacılık, uzay, askeri, tıbbi, endüstriyel ve ticari uygulamalar için yüksek yoğunluklu, yüksek güvenilirliğe sahip elektronik cihazlar tasarlamakta ve üretmektedir. Her şirket, ISO9001 ve/veya AS9100 sertifikalıdır, Operasyonel Mükemmellik ve dünya standartlarındaki süreçlere kendini adamıştır. Mars Rover’dan ticari uçaklara; implant cihazlardan füze ve savaş uçaklarına kadar Crane Electronics Group ürünleri, en zorlu ortamlarda çalışma yeteneklerini kanıtlamıştır.

Crane Aerospace & Electronics Interpoint markası, uzay ve savunmanın aşırı ortamlarında, ticari hava uygulamaları ve endüstriyel uygulamalar için yüksek güvenilirlik gereksinimlerinde performanslarını kanıtlamış DC/DC dönüştürücüler ve EMI filtreleri sunmaktadır. 39 yılı aşkın süredir endüstri lideri olan Interpoint markası, havacılık, uzay, askeri, tıbbi, endüstriyel ve ticari pazarlar için yüksek güvenirlikli güç dönüştürme ürünleri ve özel hibridler üretmektedir.

[contact-form-7 id=”5340″]

Crane Hakkında Gelişmelerden Haberdar Olmak İster misiniz?

Gelişmelerden, yeni ürün ve kampanyalardan haberdar olmak için sizi mail bültenimiz Empathings’e üye olmaya davet ediyoruz. Daha önce yayınlanan bültenlerimizi görüntülemek için tıklayınız.

Back To Top