skip to Main Content

Dataimage Hakkında

1997 yılında kurulan Dataimage, kuruluşundan itibaren LCD sektörüne yenilikçi ve kaliteli ürünler sağlamayı hedeflemiştir. Dataimage, kendi bünyesinde Chip-on-board, Chip-on-film, Chip-on-glass LCD üretim kabiliyetine sahiptir. ISO9001 sertifikası ile üretim yapan Dataimage, müşterilerinin talepleri doğrultusunda özel çözümler sunabilmektedir. Dataimage, ürettiği ürünler ile başta endüstriyel ekipman, bilgisayar network ürünleri ve medikal ekipman sektörleri gibi birçok sektörde varlığını sürdürmektedir.

Merkezi Çin de bulunan Dataimage Dünya üzerinde birden fazla distribütörü ile hizmet vermektedir. Dataimage’ın Türkiye’deki Satış, Pazarlama ve Teknik Destek operasyonlarını Empa Elektronik üstlenmiştir. Gerek projelerinizin başlangıç aşamasında ürün seçimlerinde gerekse ilerleyen projelerinizde karşılaşabileceğiniz sorunların çözümünde Dataimage mühendislerinden birebir destek alabilmektesiniz.

[contact-form-7 id=”5340″]

Dataimage Hakkında Gelişmelerden Haberdar Olmak İster misiniz?

Gelişmelerden, yeni ürün ve kampanyalardan haberdar olmak için sizi mail bültenimiz Empathings’e üye olmaya davet ediyoruz. Daha önce yayınlanan bültenlerimizi görüntülemek için tıklayınız.

Back To Top