Empa Elektronik ve TE Connectivity İş Birliği ile TE Tech Day Etkinliği Gerçekleştirildi!

Empa Elektronik olarak, TE Connectivity ile birlikte 31 Mayıs Cuma günü Wyndham Ankara Otel’de “TE Tech Day” etkinliğini büyük bir başarıyla gerçekleştirdik. Sektör profesyonelleri ve teknoloji meraklıları için düzenlenen bu etkinlik, geniş katılım ve zengin içeriğiyle dikkat çekti.

Küresel endüstriyel teknoloji lideri TE Connectivity ile birlikte gerçekleştirdiğimiz ve dünyanın birçok bölgesinden alanında uzman isimlerin sunum yaptığı etkinliğimiz, çeşitli ürün gruplarında savunma sanayiinin ihtiyaçlarına yönelik çözümlerin de tanıtılmasına vesile oldu.

Sabah oturumlarında Empa ve TE Connectivity yetkilileri tarafından yapılan açılış konuşmalarının ardından, Bert Broekhuis, Iain Shelley ve Mark Taylor gibi uluslararası düzeyde tanınmış uzmanlar sunumlarını gerçekleştirdi.

Öğleden sonra ise Ed Tonussi, Kevin Goodwin, Devikishor Konadka ve Hauke Dierksheida’nın sunumlarıyla etkinlikler devam etti. Katılımcılar, endüstrinin en güncel teknolojileri ve trendleri hakkında detaylı bilgi edinme fırsatı buldular.

43 yıllık Empa uzmanlığı ve küresel endüstriyel teknoloji lideri TE Connectivity’nin gerçekleştirdiği bu etkinlikler gelecek dönemde de devam ederek, katma değer yaratmaya ve projelerinizde en yenilikçi çözümleri sunmaya devam edecek ❤️

YAZAR:

  Empa