KURUMSAL ÜRETİCİLERİMİZ KARİYER SEMİNERLER EMPA ENERJİ İLETİŞİM
Empa Elektronik
Empa Elektronik
image8-550x220
Quectel 5G çağında otomobil endüstrisini desteklemek için yeni otomotiv modüller

Quectel, küresel OEM ve Tier 1 tedarikçilerine #5G teknolojisini yeni nesil otomobil tasarımlarına entegre etmelerine olanak tanıyan en gelişmiş kablosuz bağlantıyı sunmaktan gurur duyuyor.

Kullanılan Qualcomm teknolojileri ve en yeni yonga setleri, ağ bağlantılı araç pazarı için güvenilir çözümler oluşturuyor.

Quectel Genel Müdür Yardımcısı Min Wang’ın açıklamasına göre LTE, C-V2X ile 5G ve Wi-Fi teknolojilerini içeren otomotiv portföyü, sektörün gelecekteki ürün planlamasının da sürekliliğini sağlıyor.
Detaylı Bilgi
image8-550x220
Audiowell’den akıllı yaşam uygulamaları için ultrasonik akış sensör modülleri

Ultrasonik akış sensörlerinden bahsedildiğinde aklımıza gelen ilk uygulamalar endüstriyel borular için yüksek hassasiyetli akış ölçer veya konutlarda mekanik su sayacının yerini alan akıllı ultrasonik su sayaçlarıdır. Audiowell’in ultrasonik akış sensörlerindeki model çeşitliliği ile kaçak tespiti, akıllı banyo ve tanksız su ısıtıcıları gibi birçok alanda yeni uygulamalar geliştirmek mümkün.

image8-550x220 Tüm Audiowell ultrasonik akış sensör modülleri için tıklayın!
Detaylı Bilgi
image8-550x220
Sensirion’un ana kontrol kartından uzakta nem ve sıcaklık algılama çözümü: SCC30-DB

Bazı uygulamalarda nem ve sıcaklık sensörünün cihazın belirli bir kısmında, genellikle ana kontrol kartından farklı bir yerde bulunması gerekir. SCC30 ile projelerinizde cihazınızın herhangi bir yerine nem ve sıcaklık sensörünü yerleştirebilir ve bunu bir kablo ile ana karta bağlayabilirsiniz

Sensirion’un çevre algılama deneyim ve uzmanlığına dayanan SCC30, kolay tasarım ve algılama performansı için optimize edilmiştir. SCC30, kapasitif sensörler ile üstün sensör performansı ve Sensirion'un son nesil yüksek oranda entegre nem ve sıcaklık sensörleri SHT3x sayesinde çok cazip bir fiyat performans oranı sunar.
Detaylı Bilgi


image8-550x220Email: bilgi@empa.com
Telefon: +90 212 465 71 99

icon-facebook icon-youtube icon-youtube icon-youtube icon-youtube
© 2019 Empa Elektronik | Tüm Hakları Saklıdır.