KURUMSAL ÜRETİCİLERİMİZ KARİYER SEMİNERLER EMPA ENERJİ İLETİŞİM
Empa Elektronik
Empa Elektronik
image8-550x220
Dünyanın 1 Numaralı ToF Sensör Üreticisi ST’den 3. Nesil Patentli FlightSense™ Ürünleri

ST, öncü ve lider olduğu ToF pazarında yeni nesil yaklaşma ve mesafe sensör ürünleriyle fark yaratıyor.

Temassız etkileşimin öneminin arttığı küresel salgın sonrası özellikle ihtiyaç duyulan temassız anahtar, hareket (gesture) ve mesafe algılama, sosyal mesafe, varlık algılama, kişi sayma, içerik takibi, sıvı seviye kontrolü ve daha bir çok uygulama için ihtiyacınız olan teknolojiler FlightSense™ ailesinde.

Klasik IR ürünlere nazaran ortam şartlarından (ışık, renk vs.) etkilenmeyen bu “all-in-one” minyatür modüller; laser sürücü, verici ve SPAD alıcının tamamını içeriyor. Bu sayede hassas ve hızlı mesafe mesafe algılama, çok düşük güç tüketimi, kolay kullanım ve düşük sistem maliyeti sunuyor.

r10

3 metreyi geçen algılama alanı, farklı koruyucu kapaklar ve ortam ışığı altında sağladığı kısa mesafe doğrusallık, çoklu-hedef ve otomatik hata düzeltme gibi özellikleri ile ailenin son üyesi VL53L3CX’i inceleyiniz.
Detaylı Bilgi
image8-550x220
Sensirion’dan Kombo Multi-Gaz, Nem ve Sıcaklık Modülü SVM30

SVM30 Hava Temizleyiciler ve HVAC gibi uygulamaların geliştirilmesinde sensör tasarımını kolaylaştırırken aynı zamanda bu ürünlerin tasarımı için büyük esneklik sunar. Sensirion’un çevre algılama deneyim ve uzmanlığına dayanan SVM30, kolay tasarım ve algılama performansı için optimize edilmiştir. Bu sensör modülü üzerinde bir SGP30 gaz sensörü ile birlikte bir de SHTC1 nem ve sıcaklık sensörü barındırır.

SGP30 gaz sensörü birden fazla metal oksit algılama elemanını tek bir çip üzerinde birleştirerek, toplam VOC sinyalini (tVOC) ve CO2 eşdeğeri sinyalini (CO2eq) tek bir sensör ile ölçme imkanı sunar. Ayrıca, SHTC1 nem ve sıcaklık sensörü ile 0 ila 100% bağıl nem (RH) ölçüm aralığını ve -20 ila 85°C sıcaklık ölçüm aralığını ±%5RH ve ± 1°C hassasiyetle algılar.

Gaz, nem ve sıcaklık sensörü bileşenlerini bir arada bulunduran SVM30 kombo sensör modülü, Sensirion'un kanıtlanmış CMOSens® Teknolojisi ile tasarlanmıştır.

 
Detaylı Bilgi
image8-550x220
Quectel'den Daha Net Konum Daha İyi Takip.

Quectel GNSS ürün ailesine bir yeni modül daha ekledi: LC79D

Gelişen teknolojiler ışığında her geçen gün konum ve takip uygulamaları daha da önem kazanmakta. Bu bağlamda Quectel, LC79D modülü ile pazardaki gücünü arttırıyor. Modül, L1 ve L5 bantlarının her ikisini de destekleyerek hali hazırda var olan tek bantlı çözümlerden daha iyi bir konum bilgisi elde etmenizi sağlıyor.

Broadcom BCM47755 chipset ile geliştirilen ürün, L1 ve L5 bantlarını aynı anda kullanmanın yanı sıra LNA ve SAW özelliklerini de barındırıyor. Bu özelliklerle birlikte konum hassasiyeti 1 metre seviyelerine kadar çıkıyor.

10.1 mm x 9.7 mm boyutlarında ki LC79D modülü SPI, UART ve I2C gibi zengin çevre birimlere ek olarak UDR özelliğini de desteklemektedir.
Detaylı Bilgi


image8-550x220Email: bilgi@empa.com
Telefon: +90 212 465 71 99

icon-facebook icon-youtube icon-youtube icon-youtube icon-youtube
© 2019 Empa Elektronik | Tüm Hakları Saklıdır.