KURUMSAL ÜRETİCİLERİMİZ KARİYER SEMİNERLER EMPA ENERJİ İLETİŞİM
Empa Elektronik
Empa Elektronik
image8-550x220
EMPA, dünya devi Nippon Chemi-Con ile distribütörlük anlaşması imzaladı.

Temelleri Toshio Satoh’un 1931’de ilk elektrolitik kondansatörü üretmesi ile atılan ve her zaman teknolojik değişim ve gereksinimlere uygun çözümler sağlama sloganıyla hareket eden Japonya merkezli Nippon Chemi-Con firması, dünyanın en büyük alüminyum elektrolitik kondansatör üreticilerinden biri olmasının yanı sıra farklı elektro-mekanik ürünleriyle de artık EMPA çatısı altında.

Nippon Chemi-Con firması Avrupa pazarına, lojistik açıdan çok avantajlı noktalardan biri olan Almanya Nürnberg’te kurulu Europe Chemi-Con GmbH üzerinden destek veriyor. Otomotiv, Yeni Enerji, Endüstriyel ve Güç Kaynağı uygulamalarına şirket içi ayrı iş kollarıyla odaklanan Europe Chemi-Con; ön plana çıkardığı kalite, servis, esneklik ve uzmanlık değerleriyle fark yaratıyor.

Son yıllarda “E-Mobility” ve Endüstri 4.0 gibi alanlarda sürekli teknoloji ve ürün geliştiren Nippon Chemi-Con, EMPA’nın yenilikçi kimliğiyle birlikte elektronik endüstrimizde önemli bir sinerji yaratacak.

Ürün Grupları:  • Amorf Metal Şok Bobin
  • Hibrit Polimer Kondansatör
  • Polimer Kondansatör
  • Radyal Kondansatör
  • “Screw” Tip Kondansatör
  • SMD Kondansatör
  • “Snap-In” Kondansatör
  • Varistör
Detaylı Bilgi
image8-550x220
XP Power’dan endüstriyel ve medikal uygulamalar için şasiye monte ve IEC giriş panele monte EMI filtreler

XP Power ürettiği güç kaynaklarını tamamlayan nitelikte yeni bir EMI filtre ailesi duyurdu. Bu ürünler tek faz AC hattına bağlandığında bu hat üzerinden gelen ve ürünlerinizde sorunlara sebep olabilecek elektro-manyetik girişimi sönümlerken cihazınızın şebekede yaratacağı bağlantı ucu bozulma gerilimini de (“conducted emission”) hızlı ve kolayca bastırmanıza yardımcı olacak.

Bütün modellerde metal koruma gövdesi ve güç kesildiğinde filtre kondansatörlerinin deşarjını sağlayan kaçak direnci (“bleed resistor”) ile gelen aile, EN60939-2 & ANSI/UL1283 standartlarına uyumlu olmakla beraber -40°C +110°C geniş çalışma sıcaklık aralığı ve 50°C’ye kadar tam güç çalışma desteği ile rakiplerinin önüne çıkıyor.
Detaylı Bilgi


image8-550x220Email: bilgi@empa.com
Telefon: +90 212 465 71 99

icon-facebook icon-youtube icon-youtube icon-youtube icon-youtube
© 2019 Empa Elektronik | Tüm Hakları Saklıdır.