empa Elektornik

KURUMSAL

ÇÖZÜMLER

GİRİŞ YAP

ARAMA

empa logo
empa logo

Quectel’den NB-IoT için en avantajlı modül çözümü: BC66

Quectel’den NB-IoT için en avantajlı modül çözümü: BC66

post

Quectel’den NB-IoT için en avantajlı modül çözümü: BC66

LTE standardı çerçevesinde dar bantta (Narrow Band) çalışan ve yüksek mesafe / bağlantı yoğunluğuna düşük maliyet / güç tüketimi ile ulaşmayı sağlayan NB-IoT teknolojisine olan ilgi hızla arttıyor. LTE-M’e oranla sayaç okuma; akıllı şehir, tarım, aydınlatma gibi nispeten durağan uygulamalar için daha uygun bir teknoloji olan NB-IoT, dünyayla aynı anda Türkiye’de de Quectel ve Empa’nın öncülüğünde GSM operatörleri ile yapılan ortak çalışmalarla süratle yol aldı.

Geldiğimiz noktada NB-IoT ürün ailesini oldukça genişleten Quectel, özellikle BC66 ile öne çıkmakta. M66 ile uyumlu yapıda olan BC66, gerektiği yerlerde GSM/GPRS’ten NB-IoT’ye kolay bir geçiş sunuyor. Yüksek performanslı ve çok düşük güç tüketimli bir çoklu-bant çözümü olan BC66 aynı zamanda 17.7mm × 15.8mm × 2.0mm’lik ölçüleri ile oldukça kompakt ve dayanıklı bir tasarıma sahip.

NB-IoT’nin Türkiye’deki öncüsü Empa’nın sunacağı ticari ve teknik destek avantajlarından faydalanmak için bizimle irtibata geçebilir, düşük adet ihtiyaçlarınızı hızlıca empa:::store’dan da karşılayabilirsiniz. Üstelik şu an için indirimli fiyatlarla. Detaylı Görüntüle

YAZAR:

  admin