empa Elektornik

KURUMSAL

ÇÖZÜMLER

GİRİŞ YAP

ARAMA

empa logo
empa logo

STMicroelectronics ve Quectel’den Stratejik İşbirliği

STMicroelectronics ve Quectel’den Stratejik İşbirliği

post

26-27 Nisan’da Çin’in Shenzhen kentinde düzenlenen STM32 Summit’de yapılan duyuru ile Quectel ve STMicroelectronics’in çalışmaları stratejik bir işbirliği boyutuna taşınmış oldu.

Geçtiğimiz yıl yapılan çalışmalar sonucunda STM32 ailesine Quectel BG96 ve UG96 modüllerini içeren iki adet geliştirme kiti eklenmişti:

P-L496G-CELL01
P-L496G-CELL02

Bu kitler sayesinde hali hazırda STM32 mikrodenetleyicileri üzerine kurulacak ve Quectel Modülleri ile bulut bağlantılarını yapabileceğiniz uçtan uca çözümler sunan geliştirme ortamlarına erişmek mümkün.

Stratejik işbirliği kapsamında başta bu yıl çıkması planlanan 5G modüller olmak üzere, Android Akıllı Modül, LTE/LTE-A ve NB-IoT/LTE-M alanlarında Quectel’in sahip olduğu teknoloji gücü ve deneyim ile siz geliştiricilere IoT alanında yeni olanaklar sağlanacak.

Bu yıl üç ana teması bulunan (Artificial Intelligence & Computing, Industry & Security, Cloud & Connectivity) STM32 Summit, 2 günde toplam 3500 kayıtlı ziyaretçisi ile 2018’e göre yaklaşık %45 oranında bir büyüme sergiledi. Etkinlik ile ilgili detaylara aşağıdaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz:

1.Gün
2.Gün Detaylı Görüntüle

YAZAR:

  admin