Texas Instruments ve EMPA olarak geleneksel hale getirdiğimiz ücretsiz webinarlarımız, TI’ın dizayn arayüzü olan "WEBENCH Design Center" webinarı ile devam ediyor. Kişiye özel güç, aydınlatma, filtreleme ve sensing konularında hızlı bir şekilde tasarım yapabileceğiniz, özgün ihtiyaçlarınıza göre devre oluşturma, optimize etme ve simule etme konularında işlerinizi kolaylaştırabileceğiniz Webench Tasarım Ortamını yakından tanımak için ücretsiz webinarımıza kayıt olabilirsiniz. Kayıt için: http://goo.gl/GCqYsb

Transcend’in DrivePro 200 araç video kaydedicisi, gece ya da gündüz fark etmeden; yüksek kalitede geniş açılı 7 cam lensi ile kristal netliğinde Full HD video kaydı ve 2.4” renkli LCD ekranı anlık ve kaydedilmiş görüntülerin kolayca takip edilebileceği DrivePro 200 araç video kaydedicisi yollardaki gözünüz olacak.

TE Connectivity, yeni endüstriyel mini I/O kablo montaj yapısı ile; yenilikçi ve zaman tasarruflu wire-termination sağlayan endüstriyel ortamlar için güvenilir ve yerden tasarruflu I/O çözümünü sunar. Conventional RJ45 fişlerinin dörtte biri oranında küçük boyutları, PCB’ler üzerindeki limitli alanı çok daha verimli kullanmayı sağlar.
ISA-PLAN Shunt dirençleri, gravür teknolojisi kullanılarak MANGANIN veya ZERANIN materyalleri ile üretilmiştir. Bu sebeple son derece düşük termoelektrik ve uzun süreli kullanılacak uygulamalarınız için kullanabilirsiniz. ISA-PLAN Shunt dirençlerine ait ürün grupları ve daha detaylı bilgiler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.