IoT Connect & Innovate Seminerimize hala kayıt olmadınız mı?

EMPA IoT Division olarak bu yıl ilk defa düzenleyeceğimiz Empa IoT Event – Connect & Innovate Etkinliğimiz 11 Ekim 2017 Çarşamba günü Radisson Blu Hotel Istanbul Asia (Ataşehir)’de gerçekleştirilecektir.

IoT çözümleri sunan donanım partnerlerimiz ST, TI, Quectel, Espressif, Omron’un yanı sıra; yazılım ve bulut çözümleri sunan partnerlerimiz Iven, IBM-Penta, Clarinox ile tüm gün IoT konuşacağımız bir etkinlik sizleri bekliyor.

Öğleden sonra yapacağımız demo seansında geliştirme kitleri ve diğer ürünlerle yapılan demoları inceleyebilir, partnerlerimizle teknik olarak daha detaylı görüşme şansı bulabilirsiniz. 7 ayrı demo masasında örnek IoT uygulamaları ve cloud çözümleri sergilenecektir. Detaylı bilgi ve ajanda için: http://empa.com/iot-event/Texas Instruments’ın uzman mühendisleri tarafından hazırlanan “2017 Power Supply Design” seminerlerine artık online olarak erişebilirsiniz.
Detaylı bilgi için tıklayınız: http://ow.ly/5kcY30fualm

ST’nin 8-pin’li 8 bit’lik microcontroller’ı STM8S001J3 ile, tasarımlarınızda performansı düşük maliyetle elde edebilirsiniz. Detaylar: https://goo.gl/hvsGYw