ST-EMPA Mikrodenetleyici & Analog Seminerleri; 20 Ekim 2015 Salı günü Ankara Wyndham Hotel, 21 Ekim 2015 Çarşamba günü İstanbul Asia Radisson Blu Hotel‘de gerçekleştirildi. Seminerlerimize yoğun ilginiz ve katılımınız için teşekkür ederiz. Seminerlerimiz hakkında detaylı bilgi ve seminer dökümanlarına ulaşmak için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Mornsun'un yüksek verimlilik ve enerji tasarrufu sağlayan R3 serisi ürünlerini; elektrik endüstrisi, iletişim, ulaşım, endüstriyel kontrol ve solar ererji sistemleri uygulamarında kullanabilirsiniz.

ST Microelectronics tarafından üretilen, şebeke voltajından elektronk devrelerinizi 12V olarak besleyebileceğiniz, 3W gücündeki izoleli, ST AC/DC Power modülü SPAC265-3W‘ı hemen devrenize bağlayıp kullanmaya başlayabilirsiniz. Üstelik 8W, 5V çıkışa sahip olan versiyonu, SPAC265-8W‘da mevcut.
TE Connectivity bünyesindeki Polamco markası askeri projelerin zorlu gereksinimlerini göz önünde bulundurarak çeşitli konnektör ve backshell çözümleri sunabilmektedir. Ürünler uygulamaya yönelik alüminyum, kadmiyum, bronz gibi çeşitli malzeme tiplerinde üretilmekte ve aynı zamanda çevre korumaya yönelik RoHS özelliklerini barındırabilmektedir.