KURUMSAL ÜRETİCİLERİMİZ KARİYER SEMİNERLER EMPA ENERJİ İLETİŞİM
Empa Elektronik
Empa Elektronik
image8-550x220
STM32Cube.AI: Yapay Sinir Ağlarını STM32 için optimize edilmiş koda çevirin.

ST yapay sinir ağlarını endüstrinin alanında en gelişmiş araçlar paketi olan STM32Cube.AI ile STM32 geliştiricilerinin kullanımına sunarak IoT uygulamalarınızı farklı bir boyuta taşıyor.

STM32Cube.AI yapay zeka dünyasında kullanılan popüler derin öğrenme (deep learning) yazılımları ile birlikte çalışır ve bu yazılımlarla tasarlayıp daha sonra eğittiğiniz sinir ağı modellerinizi STM32’ye aktarabileceğiniz optimize edilmiş koda çevirir.
Detaylı Görüntüle
image8-550x220
Variscite’tan i.MX 8X-tabanlı yeni SoM

Duyurulan VAR-SOM-MX8X ürün ailesi Quad Quad 1.2GHz Cortex™-A35’e kadar çıkan i.MX 8QuadXPlus / 8DualXPlus / 8DualX işlemci grubu ile gelirken endüstriyel kontrol & otomasyon, savunma, sağlık, telematik, HMI, Robotik ve daha bir çok alanda düşük güçte yüksek performans ihtiyaçlarınızı fazlasıyla karşılıyor.
Detaylı Görüntüle
image8-550x220
TE Connnectivity‘den Yeni Nesil Etiketleme Çözümü: ZHD-SCE

TE bir çok uygulama için hem iç hem de dış mekânda kullanılabilecek güvenlikten ödün vermeyen yüksek performanslı etiketleme çözümleri sunuyor.

Daralan makaron etiket serisi ZHD-SCE aynı anda sahip olduğu ZERO HALOGEN ve DIESEL RESISTANT kapasitesi sayesinde özellikle raylı ulaşım araçları için tüm ihtiyaçlara yönelik tek çözüm olarak öne çıkıyor.
Detaylı Görüntüle


image8-550x220Email: bilgi@empa.com
Telefon: +90 212 465 71 99

icon-facebook icon-youtube icon-youtube icon-youtube icon-youtube
© 2019 Empa Elektronik | Tüm Hakları Saklıdır.