KURUMSAL ÜRETİCİLERİMİZ KARİYER SEMİNERLER EMPA ENERJİ İLETİŞİM
Empa Elektronik
Empa Elektronik
image8-550x220
ST’de motor kontrol için ihtiyaç duyacağınız her şey tek yazılım paketinde: ST-MC-SUITE

Çevrimiçi bir paket olan ST-MC-SUITE, STM32 ve STM8’i de içeren ST mikrodenetleyici ekosistemi içerisindeki tüm motor kontrol kaynağına kolayca ulaşmanızı sağlar.

Sizi adım adım yönlendirecek olan bu araçla oluşturacağınız donanım ve yazılım kombinasyonlarını sonraki kullanımlar için kaydedebilir, ihtiyacınız olan tüm dokümantasyona (linkler, videolar, uygulama notları, broşürler, sunumlar, makaleler vs.) tek platformdan ulaşabilirsiniz.

ST-MC-SUITE kullanımını 4 dakikalık videomuzda da hızlıca izleyebilirsiniz.
Detaylı Görüntüle
image8-550x220
Xilinx’in ödüllü platformu Zynq UltraScale+ RFSoC, tüm 6GHz altı bandı kapsayacak şekilde genişledi.

Endüstride benzersiz konumda olan “tek çip uyarlanabilir RF platformu” Zynq UltraScale+ RFSoC ailesi, “multi giga-sample” hızındaki analog-dijital çeviriciler ve SD-FEC (soft-decision forward error correction) bloğunu tek SoC mimarisinde sunuyor. Ayrıca bunlara eklenen Arm® Cortex®-A53 işlemci alt sistemi ve UltraScale+ programlanabilir lojik kısmı ile ürün analog, dijital ve gömülü mimarinin tamamını içeren rakipsiz bir platform haline dönüşüyor.


image8-550x220
Detaylı Görüntüle
image8-550x220
Variscite i.MX tabanlı SoM aileleriyle rakipsiz.

NXP tarafından i.MX 8 programlarına erken erişimle desteklenen tek partner firma olan Variscite, bu alanda daha şimdiden oluşturmuş olduğu geniş ürün ailesini Embedded World 2019’da tanıtmıştı. Fuarda ve devamında büyük bir ilgiyle karşılanan ailede mevcut durumda desteklenen i.MX 8 işlemciler: i.MX 8M Mini, i.MX 8X, i.MX 8QM, i.MX 8M

Bunların yanı sıra VAR-SOM ve DART formlarında “Pin2Pin” uyumlu üretilen ve farklı işlemcilerin yer aldığı ürün grupları da size uzun bir süre boyunca büyük bir esneklik, hız, uzun üretim garantisi, maliyet ve düşük risk avantajları getiriyor.
Detaylı Görüntüle


image8-550x220Email: bilgi@empa.com
Telefon: +90 212 465 71 99

icon-facebook icon-youtube icon-youtube icon-youtube icon-youtube
© 2019 Empa Elektronik | Tüm Hakları Saklıdır.