Texas Instruments ve Empa olarak geleneksel hale getirdiğimiz Power, Analog ve Uygulamaları Seminerlerimiz bu yıl; 24 Kasım 2015 Salı günü Radisson Blu Hotel, İstanbul Asia ve 26 Kasım 2015 Perşembe günü Wyndham Hotel Ankara‘da gerçekleştirilmiştir. Seminerlerimize yoğun ilginiz ve katılımınız için teşekkür ederiz. Seminerlerimiz hakkında detaylı bilgi ve dökümanlara ulaşmak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

SUNON’un ECO Ventilation DC Motor Teknolojisi, AC motorlara kıyasla %82 ye kadar ve permanent-split kapasitörlere kıyasla da %60’a kadar enerji korunumu sağlar. Yalnızca 4,5W ultra-düşük güç tüketimi ile, 120m3/h ‘lük ultra-yüksek bir hava akışı ve 19.53m3/hr/W ‘lık yüksek enerji verimliliği sağlayabilir ve bu özellikleri sayesinde günde 24 saat çalışsa dahi 9 günde sadece 1kWh tüketir.

Xilinx, düşük maliyet istenen uygulamalarda, bol miktarda I/O içeren Spartan®-7 FPGA ailesi; otomotiv, endüstriyel IoT, veri merkezi, kablolu ve kablosuz iletişimler ve taşınabilir tıbbi çözümler içeren pazarların gereksinimlerine hitap edecek.
ST Microelectronics’in yeni 6 eksenli sensörü, her zaman açık özellikleriyle ve akıllı FIFO’uyla %20 daha fazla enerji verimliliği sağlar. LSM6DS33 hakkında daha detaylı bilgi için web sitemiz üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.