KURUMSAL ÜRETİCİLERİMİZ KARİYER SEMİNERLER EMPA ENERJİ İLETİŞİM
Empa Elektronik
Empa Elektronik
image8-550x220
Xilinx’ten Empa’ya çok önemli bir ödül daha!

image8-550x220 Xilinx, dünya çapındaki satış konferansını (Worldwide Sales Conference) ilgili bütün birimlerinin ve partnerlerinin katılımıyla Los Angeles‘ta düzenledi.

Empa Elektronik olarak son yıllardaki başarılı çalışmalarımızdan dolayı 1200 kişinin katıldığı bu görkemli etkinlikte “EMEA Bölgesinin En İyi Bölgesel Distribütörü” seçildik. Bu ödülde payı olan siz değerli Türk Elektronik Sanayi temsilcileri ve teknoloji takipçilerine teşekkür ederiz.
image8-550x220
image8-550x220
ST’den bir ilk!

6 eksen (3D ivme + 3D “gyro”) ve “Machine Learning” çekirdekli hareket sensörü


LSM6DSOX içerdiği ve birbirleriyle etkileşimli çalışabilen MLP (Machine Learning Processor) ve FSM (Finite State Machine) blokları sayesinde 100 kata kadar daha düşük akım tüketimli hareket algoritma işleme sağlarken çok daha küçük ve çok daha akıllı ürünler tasarlamanızı sağlar.

MLP: Bu blok dahili ivmeölçer ve jiroskoptan aldığı verinin yanı sıra I2C üzerinden bağlayabileceğiniz başka sensör verilerini de birleştirir, filtreden geçirip kullanıcının tanımladığı bir zaman aralığı için istatistiksel parametreleri hesaplar ve bunları giriş verisi olarak “Machine Learning” çekirdeğine yani karar ağacına aktarır. Karar ağacı sonuçlarını da isteğe bağlı olarak ayrıca filtreden geçirilebilirsiniz.

FSM: 16 adet bağımsız FSM’yi kullanarak 16 ayrı program yazabilir, bunlara otomatik olarak belli hareket paternlerini (serbest düşme, uyanma, bilek çevirme hareketi, sarsma, dokunma, kaldırma vb. ) yakalatıp işlemci yükünüzü ciddi oranda azaltabilirsiniz.

Tüm bu özellikleri daha basit bir şekilde kullanmanızı sağlayacak özel gelişmiş araçları, ST’nin MEMS Sensor geliştirme kartları için ortak ara yüz yazılımı olan Unico GUI içinde bulabilirsiniz.
Detaylı Görüntüle
image8-550x220
“FXP Rail Rugged Power” Konektör Serisi

“FleXible Power” (FXP) Raylı Sistem Güç konektörleri demiryolu ulaşım sistemlerinin tasarımı ve montajında esneklik sağlar. EN 50467 ve EN 45545-2 standartlarını da destekleyen seri, 650 Amper ve 4000 Volt’a kadar çıkabilen elektriksel dayanımı ile projeleriniz için güçlü bir çözümdür.

TE’nin sunduğu tüm demiryolu güç konektör çözümleri için tıklayınız.
Detaylı Görüntüle


image8-550x220Email: bilgi@empa.com
Telefon: +90 212 465 71 99

icon-facebook icon-youtube icon-youtube icon-youtube icon-youtube
© 2019 Empa Elektronik | Tüm Hakları Saklıdır.