KURUMSAL ÜRETİCİLERİMİZ KARİYER SEMİNERLER EMPA ENERJİ İLETİŞİM
Empa Elektronik
Empa Elektronik
image8-550x220
Omron’dan Yüksek Akım Yük Anahtarlaması ve Yüksek Ortam Sıcaklığı için Yeni Kompakt Tek Kutuplu Röle: G2RL-E2

Popüler G2RL PCB Güç Rölesi ailesi yüksek kapasiteli 23A modeliyle genişledi. Bu modelin anahtarlama kapasitesi bir önceki modele göre %44 artmıştır. 10kV darbe gerilimi ile bobin ve kontak arasındaki yalıtım güçlendirilmiştir. Yüksek ortam sıcaklığında (105℃) çalışma gereksinimlerini karşılar. Ayrıca 16.7mm maksimum yüksekliği ile tasarımlarınızda daha az yer kaplar. Ev aletleri, endüstriyel ve HVAC uygulamaları için uygun bir çözümdür.
Detaylı Görüntüle
image8-550x220
STDRIVE601 Üçlü (Triple) Yarım Köprü (Half-Bridge) Yüksek Gerilim “Gate” Sürücü

Günümüzde yapay zeka ve otonom teknolojilerin gelişmesi ile kararı harekete çeviren, yani fiziksel kontrolü sağlayan elektrik motorları da hayatın her alanına girmeye başladı. Gelişen motor kontrol teknolojilerinde önümüze çıkan en büyük ihtiyaçlar ise hassasiyet ve verimlilik. Akıllı güç elemanlarına özel olarak yatırım yapan ST bu kapsamdaki ihtiyaçlarınızı STDRIVETM (Mosfet ve IGBT “Gate” Sürücüler) ailesi ile karşılıyor.

600V’ta üçlü yarım köprü N-kanal Mosfet/IGBT sürücüyü SO-28 pakette sunan STDRIVE601 bir çok akıllı sürüş ve koruma özelliği ile 3 faz motor kontrol ve evirici (inverter) tasarımlarınız için tek çip çözüm oluşturuyor. Detaylar ve datasheet için tıklayınız.
image8-550x220
ST’nin farklı sayıda kanal seçenekleri sunan, düşük gerilimden 1500V’a kadar destekleyen ve galvanik izolasyon da içeren sürücü ailesini videomuzdan da hızlıca inceyebilirsiniz.
Detaylı Görüntüle
image8-550x220
Xilinx, Spartan7 ürün ailesi için yeni bir geliştirme kartı duyurdu: SP701

Geliştirme kartında video uygulamalarına yönelik MIPI CSI, DSI, and HDMI gibi birçok ara yüz bulunuyor. I/O pinlerine rahatça erişmek için PMod ve FMC konektörler yer alıyor. Bunların yanı sıra, kart üzerinde dual Ethernet ve Spartan7 ürün ailesinin en büyük FPGA’i yer alıyor.
Detaylı Görüntüle


image8-550x220Email: bilgi@empa.com
Telefon: +90 212 465 71 99

icon-facebook icon-youtube icon-youtube icon-youtube icon-youtube
© 2019 Empa Elektronik | Tüm Hakları Saklıdır.