KURUMSAL ÜRETİCİLERİMİZ KARİYER SEMİNERLER EMPA ENERJİ İLETİŞİM
Empa Elektronik
Empa Elektronik
image8-550x220
Xilinx Yazılım Geliştirme Platformu: VITIS

Xilinx, FPGA, SoC ve hatta Versal ACAP ürünleri ile artan ihtiyaçlar çerçevesinde tasarım yapabilmek için yeni yazılım geliştirme platformunu duyurdu.
Detaylı Görüntüle
image8-550x220
Macom’un GaN Tabanlı Yükseltici ( Amplifier ) Çözümleri

Mikrodalga elektroniği alanındaki en büyük komponent üreticilerinden biri olan Macom, yeni nesil GaN teknolojisi ile fark yaratıyor. Macom şu anda GaN-on-Si teknolojisinde RF ürünleri üreten tek firma. Bu ürün grubu, özellikle havacılık, haberleşme, radar ve ISM alanındaki uygulamalar için idealdir.

Detaylı Görüntüle
image8-550x220
ST’den avantajlı LDO’lar (Low Dropout Linear Regulator)

LDO’lar giriş geriliminin çıkışa yakın olduğu birkaç amper akımın altındaki uygulamalar için maliyet-performans dengesi açısından vazgeçilmez durumda. “Switching” kaynaklardan farklı olarak en büyük avantajları “ripple” üretmeyerek temiz bir çıkış sağlamaları ve sadece birkaç çevre elemanı gereksinimiyle sistem maliyetini düşürüp aynı zamanda tasarımı kolaylaştırmaları.

Bu kapsamda EMPA desteği ile de birleşen ST’nin zengin LDO ailesi, düşük “dropout” gerilimi, düşük kaçak akım ve gürültü, hızlı tepki ve yüksek “PSRR” parametrelerinin en iyi kombinasyonlarını projenize özel fiyatlarla sunuyor:

 • "Low Iq"
 • "High PSRR"
 • "Ultra Low Dropout"

ST LDO’larını hızlıca özetleyen broşürümüzü mutlaka inceleyiniz.
Detaylı GörüntüleEmail: bilgi@empa.com
Telefon: +90 212 465 71 99

icon-facebook icon-youtube icon-youtube icon-youtube icon-youtube
© 2019 Empa Elektronik | Tüm Hakları Saklıdır.