KURUMSAL ÜRETİCİLERİMİZ KARİYER SEMİNERLER EMPA ENERJİ İLETİŞİM
Empa Elektronik
Empa Elektronik
image8-550x220
ST’nin Kablosuz haberleşme çipi STM32WB ailesi büyümeye devam ediyor..

ST tek pakette çift (dual) ARM Cortex-M çekirdeği içeren , STM32WB ailesinin Value Line Serisini duyurdu. STM32WB50 Value Line Serisi , Kablosuz tasarımlarınızda esneklik sağlarken BLE 5.0 + 802.15.4 (Open Thread, Zigbee 3.0) desteğini tek pakette sunuyor.
Detaylı Görüntüle
image8-550x220
Kesintisiz İletişim İçin TE Antenler Her Zaman Göreve Hazır!

TE Connectivity tarafından GSM, GPS, GNSS, Bluetooth ve WLAN gibi birçok haberleşme protokolü için geliştirilen antenler, otomotiv, raylı sistemler, askeri ve tüm endüstriyel uygulamalarınız için uygun çözüm olarak öne çıkmaktadır. SAR, titreşim, nem, sıcaklık ve şok darbe testleri de dahil olmak üzere gerekli testler yapılarak antenlerin en zorlu koşullarda dahi çalışmaları garanti edilmektedir.

Detaylı Görüntüle
image8-550x220
Omron’dan, Dünya’nın ilk MOSFET Röle Modülü: G3VM-21MT

T-tipi devre yapısı ile Dünya’nın ilk elektronik bileşeni olan bu MOSFET röle modülü yüksek izolasyon modeli olarak piyasaya sürüldü. Yakın zamanda ayrıca yüksek akım modeli ve yüksek voltaj modellerinde iki ürünün daha piyasaya çıkarılması bekleniyor.

G3VM-21MT, kompakt boyutları ve fiziksel kontak olmadan sinyal çıkışı sağlayan daha uzun ömürlü “Solid-state” rölelerden oluşan T-tipi devre yapısına sahip bir röle modülüdür. Yarı iletken test ekipmanlarında uzun süredir sorun olan kaçak akım sorununu en aza indirir. Ayrıca, yüksek hassasiyetli ölçüm sağlar ve elektronik bileşenlerin verimliliğini artırır.

image8-550x220

Datasheet için tıklayın.

Detaylı Görüntüle


image8-550x220Email: bilgi@empa.com
Telefon: +90 212 465 71 99

icon-facebook icon-youtube icon-youtube icon-youtube icon-youtube
© 2019 Empa Elektronik | Tüm Hakları Saklıdır.