KURUMSAL ÜRETİCİLERİMİZ KARİYER SEMİNERLER BÜLTEN İLETİŞİM
Empa Elektronik
Empa Elektronik
image8-550x220
EMPA’dan 2,4” IPS TFT’de Fark Yaratan Destek

LCD gerektiren farklı sektör ve uygulamalarda Türkiye’de de kalitesi, rekabetçi fiyatları ve EMPA’nın desteğiyle ön plana çıkan YEEBO şimdi de “high runner” standart 2,4” IPS TFT ürünü ile adından söz ettiriyor.

IPS olması sebebiyle tüm yönlerden tam görüş açısı sunan bu ekran isteyenler için kapasitif dokunmatik panel ile gelebilmekte. 2,4”lik boyutu ise beyaz eşya/akıllı ev aletlerinden sağlık sektörüne, IoT’den endüstriyele bir çok uygulama için ortak ihtiyaca hitap eden mükemmel bir çözüm oluşturuyor.

Ana özellikler:

· 2.4" IPS TFT (262K)
· 240(RGB) x 320 Piksel
· 42.0 (W) x 59.0 (H) x 2.1 (T) mm (TP olmayan)
· Ekran kontrol IC: ST7789V (ST1624 CTP)
· Parlaklık 550 nits (Cd/m2) (TP olmayan)
· 50.000 saat LED ömrü
· Çalışma sıcaklık aralığı -20°C ~ +70°C

Datasheetler için: Standart & Dokunmatik Panelli

Performansı ve toplam pazar potansiyeli üzerinden ulaştığımız avantajlı fiyatıyla öne çıkan bu ekran, ayrıca EMPA’nın ücretsiz STM32 sürücü (driver) ve donanım ref tasarım desteği ile tamamen kullanıma hazır.

Projeniz özelinde detayları konuşmak üzere bizi arayabilir ya da e-posta atabilirsiniz.

Artık renkli IPS ekran zamanı!

Detaylı Görüntüle
image8-550x220
Sensirion’dan Solunum Cihazı Uygulamalarına Özel Akış Ölçerler.

Sensirion Flow Meter (#SFM) ailesi, solunum cihazı ( #ventilator ) projeleriniz için en uygun çözümleri sunuyor. Bu akış ölçerler farklı kullanımlar için otoklavlanabilir (buharla doymuş bir ortamda ve 100°C’den yüksek ısı ile sterilizasyon sağlanması), yıkanabilir (AW) veya tek kullanımlık (D) modelleri ile karşımızda.

SFM3400, yeni doğan uygulamalarındaki çok küçük hacimleri ölçmek; SFM3300 ise yetişkin ventilasyonu için geliştirilmiştir. SFM3200 ekspiratuar uygulamalar için tasarlanmıştır. Sensirion tarafından geliştirilen ve patentli olan teknoloji, sensör elemanını sinyal işleme ve dijital kalibrasyon ile tek bir mikroçip üzerinde birleştirerek gaz akış sensörlerine yüksek performans kazandırır.

Gazların akış hızı, diğer ölçüm ilkelerine kıyasla daha geniş bir dinamik ölçüm aralığı ve üstün uzun süreli stabilite sağlayan bir mikrotermal sensör elemanı kullanılarak ölçülür. Tüm akış ölçerler fabrikada kalibre edilmiş olarak gelir. Böylece önceden veya tekrarlanan kalibrasyona gerek kalmaz.
Detaylı Görüntüle
image8-550x220
ST USB Type-C™ ve PD (Power Delivery) Çözümleri

Tasarımlarınız için güç çözümleri mi arıyorsunuz? Geleneksel yöntemleri bir kenara bırakın. Artık cihazınızı (örn. laptop) monitöre bağladığınız USB kablosu üzerinden aynı anda şarj edebilir, ya da tek port (konektör) üzerinden hem kendini hem de bağlı cihazları şarj edebilen bir “powerbank”e sahip olabilirsiniz…

USB Type-C™ ve PD protokolü ile;

• 100W’a (20V x 5A) kadar çıkan güç,
• DFP, UFP, DRP seçenekleri (güç açısından tek portta hem “source” hem “sink” özelliği),
• Yüksek haberleşme hızı (10Gbps’a kadar),
• Yönden bağımsız bağlantı,
• “alternate mode” seçenekleri (HDMI, Displayport gibi) ile fazla kablolardan kurtulma,
• Önceki USB standartlarına göre dramatik oranda düşük “quiescent” akım,

ve daha birçok çığır açan yenilik hayatımıza girdi.

ST bu alanda yüksek performanslı ve düşük güç tüketimli mikrodenetleyicileri, yazılımları, ayrık kontrolcüleri, özel koruma elemanları, güç çevrim çözümleri, anahtarlama elemanları (Mosfet gibi), güvenlik entegreleri ve eğitimleri ile sizlere büyük bir ekosistem sunuyor.

Üstelik tüm bunlara tek sayfadan erişebilir, projenize özel desteklerimiz için de bizimle kolayca irtibata geçebilirsiniz.

Detaylı Görüntüle


image8-550x220Email: bilgi@empa.com
Telefon: +90 212 465 71 99

icon-facebook icon-youtube icon-youtube icon-youtube icon-youtube
© 2019 Empa Elektronik | Tüm Hakları Saklıdır.