empa Elektornik

CORPORATE

SOLUTIONS

LOG IN

SEARCH

empa logo
empa logo

ÜNİVERSİTE DESTEKLERİ

post

ÜNİVERSİTE DESTEKLERİ

sss_content

HOME , ÜNİVERSİTE DESTEKLERİ , ÜNİVERSİTE DESTEKLERİ

Gençliğimize ve Geleceğe Güçlü Destek!

“Biz her şeyi gençliğe bırakacağız… Geleceğin ümidi, ışıklı çiçekleri onlardır. Bütün ümidim gençliktedir.”

-Mustafa Kemal Atatürk

 

Empa elektronik olarak 42 yıllık şirket kültürümüzün temelinde gençliğimize ve geleceğe yatırım yapmak en kritik değerlerimizden biri oldu. Şüphesiz ki gençler, bir ülkenin en değerli varlıklarıdır. Onların yeteneklerini keşfederek desteklemek ve geleceğe hazırlamak, bir şirketin ve toplumun sürdürülebilir başarısının temelini oluşturur.

Bu temeller çerçevesinde IoT & Sensor, E-Mobility, AI & Cloud gibi geleceğe yön veren teknolojilerin özelliklikle lise ve üniversite seviyesinde merak konusu olması ve desteklenmesi çok önemli. Projeler üreten lise ve üniversitelere, bağlı kuruluş ve kulüplerine; komponent, danışmanlık, eğitim ve sponsorluk desteği veriyoruz. Teşvik edici olması açısından da bu alanlarda yarışmalar düzenleyerek Teknofest ve kariyer günleri gibi düzenlenen etkinliklere sık sık katılım sağlıyoruz.

İTÜ Arı Teknokent içinde yaklaşık 2 yıl faaliyet göstererek öğrenciler ile dirsek temasımızı daha da yakınlaştırdık. Burada ürettiğimiz yapay zeka teknolojileri ve ileri teknoloji ürünleri ile sunumlar yaparak teşvik edici bir motivasyon atmosferi yarattık. Sürekli kendini güncelleyen ve geliştiren bir yapı olarak bu desteklerin yanısıra staj imkanı ve kariyer fırsatları da sunarak sektör profesyonelleri yetiştiriyoruz.

42 yıllık tecrübemiz ve alanında lider tedarikçilerimiz ile yatırımlarımızı arttırarak desteğimizi sürdürmeye devam edecek, gençliğimize ve geleceğimize güçlü bir şekilde destek olacağız!