skip to Main Content
LEACH-International-Corporation_Color-Logo-300×63
  • WEB SİTESİ: https://leachcorp.com/
  • ÜRÜN GRUPLARI: MIL and CECC Qualifi ed Relays, AC/DC Contactors, Solid State Power Controllers and Assemblies, Illuminated Panels, Indicators and Keyboards, AC/DC Primary and Secondary Power Distribution Assemblies, Panels and Relay Boxes
Esterline Hakkında

Esterline Hakkında

Esterline Corporation, 30 senedir özellikle havacılık ve savunma pazarlarına hizmet eden imalat firmasıdır. Kanada, Çin, Fransa, Almanya, Meksika ve Birleşik Krallık’taki Oniki ABD eyaletinde 40.000 ila 500.000 feet kare arasında değişen üretim tesislerini işletmektedir. Esterline yönetimi, şirketin işletmelerini bir takım çekirdek yeterliliklerle ilgili olarak üç bölümde inceliyorlar: Avionics & Controls, Sensörler ve Sistemler ve Gelişmiş Malzemeler. Kara ve deniz tabanlı askeri araçlar, güvenli iletişim sistemleri, özel tıbbi cihazlar ve diğer ileri teknoloji endüstriyel uygulamalar ticari ve askeri uçak ve benzeri cihazlar için teknoloji ara yüz sistemlerine odaklanmaktadır. Geniş bir askeri ve ticari havacılık amaçları için kullanılan yüksek performanslı elastomer ürünleri ve yanıcı mühimmat ve elektronik savaş karşı önlem ürünleri gibi teknolojilere odaklanmaktadır. Esterline, müşterilerinin maksimum verimlilikle rekabet etmelerine yardımcı olur.

[contact-form-7 id=”5340″]

Esterline Hakkında Gelişmelerden Haberdar Olmak İster misiniz?

Gelişmelerden, yeni ürün ve kampanyalardan haberdar olmak için sizi mail bültenimiz Empathings’e üye olmaya davet ediyoruz. Daha önce yayınlanan bültenlerimizi görüntülemek için tıklayınız.

Back To Top