Empa Elektronik

empa Elektornik

KURUMSAL

ÇÖZÜMLER

GİRİŞ YAP

ARAMA

empa logo
empa logo

GeneSiC

TÜM MARKALAR  >

GeneSiC Semiconductor

GeneSiC Semiconductor, yarı iletken teknolojisi alanında faaliyet gösteren bir Amerikan şirketidir. 1999 yılında kurulmuştur ve merkezi Dulles, Virginia'dadır. Şirket, ısıya dayanıklı yarı iletken cihazlar ve güç modülleri geliştirme ve üretme konusunda uzmanlaşmıştır.

GeneSiC, güç elektroniği, otomotiv, havacılık, askeri, enerji ve alternatif enerji, telekomünikasyon, endüstriyel otomasyon ve tıbbi cihazlar gibi farklı sektörler için yüksek performanslı, yüksek verimli ve yüksek güçlü yarı iletken çözümleri sunar. Şirketin ürün yelpazesi, diyotlar, transistörler, IGBT'ler ve güç modülleri gibi birçok farklı yarı iletken cihazı içerir.

GeneSiC, yenilikçi teknolojiler ve endüstri lideri performansı ile müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamak için çalışmaktadır. Şirketin ürünleri, yüksek güçlü cihazlar, alternatif enerji kaynakları ve diğer çevre dostu uygulamalar için mükemmel bir seçim olarak kabul edilir.

Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 • post

  GeneSiC’nin Endüstrinin En İyi Liyakat Figürüne Sahip Yeni 3. Nesil SiC MOSFET’leri 

  Genesic Semiconductor, yeni nesil 1200V G3R ™ SiC MOSFET’leri 20  mΩ ila 350 mΩ arasında değişen benzeri görülmemiş RDS(ON) değerlerine sahip, emsalle .. DEVAMINI OKU

  DETAYLI BİLGİ
 • post

  Sınıfının En Yüksek Verimliliğine Sahip 5. Nesil SiC Schottky MPS Diyotlar

  GeneSic, 2011 yılında ticari olarak SİC Schottky redresör tedarik eden ilk SİC üreticilerinden biriydi.  Sektörde on yılı aşkın bir süredir yükse .. DEVAMINI OKU

  DETAYLI BİLGİ

Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.