skip to Main Content
  • WEB SİTESİ: http://www.iven.io/
  • ÜRÜN GRUPLARI: IoT Cloud Platform, Device Management, Real Time Data Management, Rule Management, User Management, Configurable Dashboards
Iven Hakkında

Iven Hakkında

IVEN Cloud Platformu, cihazlarınızı ve cihazlarınızdan elde ettiğiniz verileri kolay ve hızlı bir şekilde kontrol etmenize imkan tanır. Gerçek zamanlı veri yönetimi ile cihazlarınızın verilerine gerçek zamanlı olarak erişebilir ve veri kaynaklı sorunlara mümkün olan en kısa sürede müdahale edebilirsiniz. Cihaz yönetimi ise, sistemin ve uygulamaların kaynaklara erişimini ya da operasyonlarını etkileyebilen değişim özelliklerini, sisteme ve tüm uygulamalara bildirmeyi sağlar.

IVEN Cloud Platformu’nun kullanıcılarına sunduğu çözümün sonuncu, belki de en önemli aşaması cihazlardan elde edilen verilerin doğru bir şekilde analiz edilmesi ve bu analiz raporu doğrultusunda ortaya çıkan verilerin, IVEN Entegrasyon Noktaları kullanarak mevcut iş çözümlerine dahil edilmesidir. Tüm bunlar, verimliliğin artmasını ve iş süreçlerinin hızlanmasını ve dolaylı olarak maliyetlerin düşmesini sağlar.

[contact-form-7 id=”5340″]

Iven Hakkında Gelişmelerden Haberdar Olmak İster misiniz?

Gelişmelerden, yeni ürün ve kampanyalardan haberdar olmak için sizi mail bültenimiz Empathings’e üye olmaya davet ediyoruz. Daha önce yayınlanan bültenlerimizi görüntülemek için tıklayınız.

Back To Top