skip to Main Content
34567
  • WEB SİTESİ: http://www.jst-belgium.be/
  • ÜRÜN GRUPLARI: General connectors; Wire-to-wire, wire-to-board, board-to-board, FFC, card-edge, IDC, interface connectors, coaxial connectors and tooling for; Consumer, TV-Audio, PC-Notebook, White Goods, Automotive, Industrial applications.
JST Hakkında

JST Hakkında

Dünyanın en büyük elektrik ve elektronik konnektör üreticilerinden birisi olan JST, ürettiği her üründe müşterilerinin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamayı amaçlamaktadır. Bu yaklaşımıyla da; çok yüksek hızda ürün geliştirmek, üst düzey güvenilirlik ve kalite sunan komponentler üretmek, işleme ve envanter yönetimini titizle yaparak zamanında teslimat ve verimliliği artırıp maliyeti düşürmek gibi birçok prensibe sahiptir.

Müşterilerine “Tam Hizmet Tedarikçisi” olarak hizmet etmekte olan JST, gereksinimlerine göre müşterilerine özel kapsamlı hizmet sunmaktadır. Bu hizmetler; tasarım ve geliştirme, tam donanımlı laboratuvarlarda test etme, global üretim tesislerinden birinde üretim, bireysel ihtiyaçlarınızı karşılamak için el aletlerinden tam otomatik özel amaçlı mekanizmalara kadar bir çok uygulama araç desteği sunmaktadır.

[contact-form-7 id=”5340″]

JST Hakkında Gelişmelerden Haberdar Olmak İster misiniz?

Gelişmelerden, yeni ürün ve kampanyalardan haberdar olmak için sizi mail bültenimiz Empathings’e üye olmaya davet ediyoruz. Daha önce yayınlanan bültenlerimizi görüntülemek için tıklayınız.

Back To Top