empa Elektornik

KURUMSAL

ÇÖZÜMLER

GİRİŞ YAP

ARAMA

empa logo
empa logo

Lighting

post

Lighting

Empa Elektronik portföyünde günümüz aydınlatma teknolojilerinin tamamı için çözümler bulabilirsiniz. Projelerinizde ihtiyacınız olabilecek çözümler için LED çip, iç mekan ve dış mekan LED sürücüler, optik ve kablo bağlantı ekipmanları ürün seçimlerinizde, deneyimli ürün grubu sorumlusu mühendislerimiz ile görüşüp doğru seçimler ve çalışmalarınızda karşılaşabileceğiniz tüm teknik konular için birebir destek alabilirsiniz.

ANASAYFA , ÇÖZÜMLER , Lighting

Empa Elektronik portföyünde günümüz aydınlatma teknolojilerinin tamamı için çözümler bulabilirsiniz. Projelerinizde ihtiyacınız olabilecek çözümler için LED çip, iç mekan ve dış mekan LED sürücüler, optik ve kablo bağlantı ekipmanları ürün seçimlerinizde, deneyimli ürün grubu sorumlusu mühendislerimiz ile görüşüp doğru seçimler ve çalışmalarınızda karşılaşabileceğiniz tüm teknik konular için birebir destek alabilirsiniz. Doğru ürün seçimlerinde uzman arkadaşlarımızdan alacağınız destekler sadece teknik konular ile kısıtlı olmayıp, tedarik, fiyat vb. konularda da paylaşacağımız bilgiler en ideal çözüm seçiminiz için sizlere ışık tutacaktır.

Empa Elektronik aydınlatma sektöründe siz değerli partnerlerimize verdiği desteği arttırarak devam etmektedir. 

LED: Citizen ve Bridgelux markalarımızın geniş SMD ve COB LED portföyleri ile siz değerli üreticilerimize hizmet veriyoruz. 

LED Sürücü: Sektörün lider markalarından Inventronics ve Eaglerise ile aydınlatma projelerinizde hem iç aydınlatma hem de dış aydınlatmada bütün ihtiyaçlarınızı karşılayabilmekteyiz. 

Optik: Darkoo Optics markamız ile her tür aydınlatma uygulaması için 20.000’den fazla lens ve reflektör çeşidi ile hizmetinizdeyiz. 

Konnektör: Alanında lider TE Connectivity markamız ile aydınlatma armatürlerindeki farklı isterlere yanıt veren geniş bir konnektör portföyü sunmaktayız. 

Her yıl lokal ve global olarak düzenlenen sektörümüzün önde gelen fuar ve etkinliklerine katılım göstererek, gelecek teknolojiler ile ilgili kendimizi geliştirerek bu etkinlikler sonrasında siz değerli partnerlerimiz ile yaptığımız görüşmelerde deneyim aktarımlarını yaparak yeni Pazar ve uygulama alanlarına yapacağınız yatırımlarda karar süreçlerinize katkı sağlamaktayız.

BANNER

Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo

ST Hakkında

 

1987 yılında kurulan İtalya ve Fransa kökenli ST Microelectronics, 35 yılı aşkın bir süredir elektronik uygulamalar denildiğinde akla ilk gelen markalardan biridir.

Tam anlamıyla yeni bir teknoloji yaratıcısı, yapımcısı ve geliştiricisidir. Yenilikçiliğinin odak noktası; endüstrileri/toplumları yeniden şekillendiren ve daha sürdürülebilir bir dünyanın yolunu açan uzun vadeli hedeflerden kaynaklanmaktadır.

Global bir yarı iletken üreticisi olmasının yanı sıra 9.000’i Ar-Ge mühendisi olmak üzere 50.000’den fazla çalışanı ve dünya çapında 200.000’den fazla müşterisi bulunmaktadır. Sahip olduğu 14 ana üretim tesisi ve nitelikli iş gücü sayesinde 19.500 patent sayısı ile teknolojide liderliği elinde tutmaya devam etmektedir.

Müşterilerimizle birlikte akıllı evler, fabrikalar ve şehirler inşa ediyoruz. ST ürünleri gelecek nesil mobil cihazlar, IoT ve  e-mobilite geliştirmeleri ile geleceğimizi daha güvenli ve zengin hale getirmeye devam edecek.

empa:::electronics olarak ST’nin Türkiye’deki en büyük temsilcisiyiz. ST ürün kataloğunun teknik bilgilerine hakim uygulama mühendislerimiz ile projelerinize destek veriyoruz. Her yıl düzenlediğimiz seminer ve eğitimlerle ST’nin yeni ürünleri ve teknolojileri hakkında sizleri bilgilendiriyoruz.

Darkoo Hakkında

Darkoo 2009 yılında Zhonshan /Çin’de kurulan LED lens ve reflektör üreticisidir. Aydınlatma optiği üreticileri arasında lider olan firmanın Guigang şehrinde de 60.000 m² lik üretim alanı bulunmaktadır. Aylık üretim kapasitesi 5Milyon adettir.

Ürün portföyünde 3000 adetten fazla standartlaşmış LED Lens ve reflektör bulunmaktadır.

ÜRÜN GRUPLARI

 • Dış mekan aydınlatma lensleri
 • Mağaza/Alışveriş aydınlatma reflektör ve lensleri
 • Bina aydınlatma lensleri
 • Araç aydınlatma optik çözümleri
 • Sahne aydınlatma optik çözümleri
 • Medikal aydınlatma optik çözümleri

Bisiklet / Scooter / Motorsiklet aydınlatma optik çözümleri

Raystar Hakkında

 

Raystar, Taiwan merkezli bir ekran üreticisi olarak bilinmektedir. Şirket, TFT LCD, OLED, PMOLED ve grafik ekranları gibi birçok farklı ekran türü sunmaktadır.

Eaglerise Hakkında

 

Eaglerise Elektrik Elektronik (Çin) Co Ltd, 1990 da Foshan/Çin’de kuruldu. Mevcutta 3 üretim merkezi, 3 Ar-Ge merkezi, 230.000 metrekare üretim tesisi ve yaklaşık 3000 çalışanı vardır.

Eaglerise, küresel pazara rekabetçi güç kaynakları ile çözümler sunmak için LED sürücü, güç kaynağı trafosu, indüktör, özel tip trafo, yenilenebilir enerji, endüstriyel kontrol vb. alanlarda birinci sınıf bir endüstri tedarikçisi olmak için çalışmalarını sürdürmektedir.

Aralık 2017’de Eaglerise, Shenzhen Menkul Kıymetler Borsası’nda resmi olarak halka arz edildi. Böylece müşterilere, çalışanlara, hissedarlara ve topluma sürekli artan değer yaratmaya devam edecektir.

 

 • ÜRÜN GRUPLARI: İç aydınlatma uygulamaları; sabit akım, sabit voltaj ve dimlenebilir LED sürücüler.
 • Dış aydınlatma uygulamaları; sabit akım ve sabit voltaj LED sürücüler.

Sunon Hakkında

 

Sunon, 1980 yılında Tayvan'da kurulan bir elektronik şirketidir. Temel ürünleri arasında fanlar, soğutucular, motorlar, adaptörler ve LED aydınlatma ürünleri yer almaktadır. Şirket, gelişmiş üretim ekipmanları, kalite kontrol sistemleri ve araştırma ve geliştirme faaliyetleriyle tanınır.

Sunon, yüksek kaliteli fanları ve soğutucuları ile bilgisayarlar, endüstriyel cihazlar, ev aletleri, telekomünikasyon ekipmanları, tıbbi cihazlar ve otomotiv uygulamaları gibi birçok sektöre hizmet vermektedir. Ayrıca şirket, LED aydınlatma ürünlerinin üretiminde uzmanlaşmıştır ve bu ürünler de birçok farklı sektörde kullanılmaktadır.

Sunon, ürünlerinde enerji verimliliği, yüksek performans ve sessiz çalışma özellikleri ile dikkat çeker. Ayrıca şirket, müşterilerine özel ürün tasarımı, prototipleme ve üretim desteği de sunmaktadır. 2021 itibariyle Sunon, dünya genelinde 10'dan fazla ülkede faaliyet göstermekte ve birçok ülkede ofisleri bulunmaktadır.

GLASS LENS (GT) hakkında

 

 

Wuxi Guangtai Glass Lens firması 2002 yılınca cam ürünlerin araştırma, geliştirme, tasarım ve imalatından uzmanlaşmış olarak kuruldu. Lenslerin hammaddeleri yüksek geçirgenlik ve yüksek sıcaklık direncine sahip camdır.

6000 m² lik üretim alanına sahip firma, aylık 350.000 lens üretim kapasitesine sahiptir.

 

ÜRÜN GRUPLARI

 • Genel iç aydınlatma merceği
 • Sokak aydınlatma merceği
 • Araç aydınlatma merceği
 • Sahne aydınlatma merceği

TE Connectivity hakkında

TE Connectivity, dünya çapında yüksek kaliteli ve güvenilir bağlantı çözümleri sunan bir teknoloji şirketidir. Ürettiği ürünler, giderek birbirine bağlanan dünyada önemli bir rol oynamaktadır. Şirketin merkezi İsviçre'de bulunur ve dünya genelinde 50'den fazla ülkede faaliyet gösterir.

TE Connectivity, birçok endüstride kullanılan elektrik, elektronik ve veri iletimi için bağlantı çözümleri tasarlar, üretir ve pazarlar. Sensörler, konektörler, kablolar, antenler, fiber optik ürünler, deniz altı haberleşme şebekeleri, elektrikli araçlar, giyilebilir teknolojiler ve akıllı binalar ve şehirler gibi tüm uygulamalarda çözüm sağlar.

Bünyesinde barındırdığı markalarla ürün yelpazesini sürekli genişletir. Bu markalar; ALCOSWITCH, HarnWare Software, AMP, HARTMAN, Polamco, KILOVAC, Raychem, Kissling, Potter & Brumfield, Schrack, Axicom, First Sensor, MEAS, Linx Technologies, Laird Technologies, MATE-N-LOK, DEUTSCH ve daha birçok markadan oluşur.

TE Connectivity, müşterilerine ürünlerinin tamamının kalite, güvenilirlik ve performans açısından test edildiği ve doğrulandığından emin olmak için sıkı bir kalite kontrol süreci uygular. Şirket, müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun özelleştirilmiş çözümler sunmak için tasarım, mühendislik ve danışmanlık hizmetleri de sağlar.

Empa Elektronik olarak TE Connectivity Türkiye Distribütörlüğünü yürütürken, projeleriniz için çözümler ve destekler üretmeye her zaman hazırız!

https://www.te.com/usa-en/about-te/our-company.html

Inventronics hakkında

 

Inventronics 2007 yılında Hangzhou/Çin de kurulmuştur. Amerika Birleşik Devletleri, Hollanda, Kore, Singapur, Brezilya ve Hindistan’da ofisi bulunmaktadır.

Inventronics ; yenilikçi, uzun ömürlü, bütün uluslararası sertifikalara sahip dünyanın lider LED sürücü üreticilerinden biridir.

Üretim ve AR&GE tesisi Tonglu/Çin dedir. AR&GE departmanında 160’tan fazla mühendis çalışmaktadır. 241 patent ile sektöründe lider konumdadır. UL ve TUV Rheinland sertifikalı 2 adet laboratuvara sahiptir.

LED sürücü üretim kapasitesi aylık 1 milyon adettir.

ÜRÜN GRUPLARI ;

Sabit Güçte Programlanabilir LED Sürücüler

 • Sabit Akım LED Sürücüleri
 • Çok Kanallı Sabit Akım LED Sürücüleri
 • Tek Kanallı LED Sürücüler
 • Yüksek Voltajlı Sürücüler
 • DALI sertifikalı LED Sürücüler
 • Programlama Araçları
 • Aşırı Gerilim Koruma cihazları

JST Hakkında

 

Dünyanın en büyük elektrik ve elektronik konnektör üreticilerinden birisi olan JST, ürettiği her üründe müşterilerinin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamayı amaçlamaktadır. Bu yaklaşımıyla da; çok yüksek hızda ürün geliştirmek, üst düzey güvenilirlik ve kalite sunan komponentler üretmek, işleme ve envanter yönetimini titizle yaparak zamanında teslimat ve verimliliği artırıp maliyeti düşürmek gibi birçok prensibe sahiptir.

Müşterilerine “Tam Hizmet Tedarikçisi” olarak hizmet etmekte olan JST, gereksinimlerine göre müşterilerine özel kapsamlı hizmet sunmaktadır. Bu hizmetler; tasarım ve geliştirme, tam donanımlı laboratuvarlarda test etme, global üretim tesislerinden birinde üretim, bireysel ihtiyaçlarınızı karşılamak için el aletlerinden tam otomatik özel amaçlı mekanizmalara kadar bir çok uygulama araç desteği sunmaktadır.

Bridgelux hakkında

 

Bridgelux, 20 yılı aşkın bir süredir şirketlere, endüstrilere ve insanlara, ışığın gücünü ve olasılığını deneyimlemelerine yardımcı olacak çözümler tasarlayarak aydınlatma endüstrisinde lider firmalardan biri konumuna geldi. Dikeye entegre organizasyonun olanakları sayesinde; Bridgelux, F90 teknolojisi, Thrive platformuyla doğal ışığa en yakın LED spektrumu ve en geniş COB, SMD, LED modül ve CSP ürün portföyü aracılığıyla sektörde liderlik rolünü üstlenmektedir.

Genel merkezi California / Amerika’da bulunan firmanın dünya genelinde 9 farklı noktada lokal merkezi bulunmaktadır, firmanın fabrikası ise Xiamen / Çin dedir.

Dikeye entegre üretimi sayesinde bir LED’in A dan Z’ye bütün üretim proseslerini bünyesinde gerçekleştirmektedir. LED çip, fosfor ve paketleme üretim proseslerinin hepsi firmanın kendi bünyesinde yapılmaktadır.

ÜRÜN GRUPLARI

 • COB LED,
 • SMD LED,
 • LED Modü
 • CSP LED
 • Horticulture LE
 • Mosfet
 • LED sürücü

Citizen Hakkında

 

Citizen Electronics 1970 yılında Japonya’da kuruldu. Üretim yerleri Fukushima/Japonya’dır.

Çalışan sayısı 2000’in üzerindedir.

1983 yılında CITILED markası ile dünyanın ilk SMD tip LED’i ni tanıtmışlardır.

Chip On Board (COB) teknolojisinin de mucidi ve bu alanda kendini kanıtlamış bir dünya lideri olan CITIZEN; yenilikçi yapısı ve geniş ürün yelpazesi ile kaliteyi harmanlayarak, LED aydınlatma dünyası için tasarım ve uygulama özgürlüğü sunuyor.

ÜRÜN GRUPLARI ;

 • Genel aydınlatma LED leri
 • Bitki yetiştirme LED leri
 • UVC LED ler
 • Kompakt LED ler

Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.