skip to Main Content
  • WEB SİTESİ: http://www.litemax.com.tw
  • ÜRÜN GRUPLARI: Sunlight Readable Displays, Open Frame, Driver Board and System Solutions for Automotive, Industrial, Signage, Medical and Marine Applications
Litemax Hakkında

Litemax Hakkında

Litemax; güneş ışığında okunabilirlik, yüksek parlaklığa sahip endüstriyel ekranlar konularında uzmanlığı ile güçlü bir itibara sahiptir. Bunlar dışında sunduğu birçok teklif bulunmaktadır. Boyutlandırma, özelleştirme ve endüstriyel bilişim ile dünya çapında akıllı dikey pazar platformlarını etkinleştirmek için endüstriyel kalitede ekranların, dijital tabela uygulamalarının ve gömülü bilişim uygulamalarının standartlarını yükseltmiştir.

Çevrenizdeki cihazlara ve bağlı olduğunuz makinelere güç sağlayarak, yaptığı her şeyde mühendislik mükemmelliği hedefi ile müşterilerine, yatırımcılarına ve ekosisteme değer yaratmaktadır. 2000 yılında kurulan ve güneş ışığında okunabilirlik, yüksek parlaklığa sahip endüstriyel ekranlar pazarının öncülerinden olan Litemax, akıllı dikey pazar platformlarında küresel liderlerden birisi haline gelmiştir. Teknolojisi ve inovasyonlarıyla ulaşım, endüstriyel, denizcilik, dijital tabela ve veri madenciliği için yüksek performanslı, ultra verimli çözümleri bulunmaktadır.

İyi bilinen bir IPC tasarımcısı olan WynMax ile 2016 yılında birleşen Litemax; endüstriyel anakartlar, kutu PC’ler, panel PC’ler ve diğer çeşitli endüstriyel bilişim çözümleri sunmaktadır. Geniş pazarlama ve dağıtım kanalı ilişkileri ile global bir operasyon altyapısı geliştiren Litemax, ürünlerini dünya çapında 60 ülkenin önde gelen distribütörleri ve perakendecileri aracılığıyla müşterilerine ulaştırmaktadır.

[contact-form-7 id=”5340″]

Litemax Hakkında Gelişmelerden Haberdar Olmak İster misiniz?

Gelişmelerden, yeni ürün ve kampanyalardan haberdar olmak için sizi mail bültenimiz Empathings’e üye olmaya davet ediyoruz. Daha önce yayınlanan bültenlerimizi görüntülemek için tıklayınız.

Back To Top