skip to Main Content
45
  • WEB SİTESİ: http://www.macom.com/
  • ÜRÜN GRUPLARI: High performance analog RF, microwave, millimeterwave and photonic semiconductor products. MACOM serves diverse markets, including high speed optical, satellite, radar, wired & wireless networks, automotive, industrial, medical, and mobile devices.
Macom Hakkında

Macom Hakkında

MACOM Sektörün yoğun talebini karşılamak üzere optik, kablosuz ve uydu ağları için devrim niteliğinde yarı iletken teknolojiler sunarak daha iyi bir dünya için çalışmalarına devam etmiştir. Bugün, MACOM, altyapıya, milyonlarca hayatın ve geçim kaynağının, iletişim kurmak, ticaret yapmak, seyahat etmek ve bilgilendirilmek için her dakika bağlantıda olmasını sağlıyor. Teknolojimiz, mobil İnternet’in hızını ve kapsamını arttırmakta ve fiber optik ağların, önceden tahmin edilemeyen çok miktarda trafiğin işletmeler, evler ve veri merkezlerine taşınmasını sağlamaktadır.

MACOM, ağ kapasitesi, sinyal kapsama alanı, enerji verimliliği ve alan güvenilirliği gibi alanlardaki en karmaşık zorlukların çözümünde, sınıfının en iyisi ekibi ve geniş kitlesi ile dünyanın önde gelen iletişim altyapısı ve havacılık ve savunma şirketlerinin seçtiği bir ortaktır. MACOM, yarı iletken endüstrisinde müşterilere gerçek rekabet avantajı ve yatırımcılara üstün değer sunma, cesur teknolojik vuruşlarla dünyayı daha iyi değiştirme yönünde 60 yılı aşkın bir süredir çalışmaktadır.

[contact-form-7 id=”5340″]

Macom Hakkında Gelişmelerden Haberdar Olmak İster misiniz?

Gelişmelerden, yeni ürün ve kampanyalardan haberdar olmak için sizi mail bültenimiz Empathings’e üye olmaya davet ediyoruz. Daha önce yayınlanan bültenlerimizi görüntülemek için tıklayınız.

Back To Top