skip to Main Content
  • WEB SİTESİ: http://www.mornsun-power.com
  • ÜRÜN GRUPLARI: Mornsun specialize in magnetic-electric isolation technology and application of products, release high-quality products, including AC/DC, DC/DC, Isolator, IGBTdriver, LED driver, etc.
Mornsun Hakkında

Mornsun Hakkında

Mornsun, Endüstriyel, Otomotiv ve Medikal sektörlerine yönelik sertifikalı ve garantili modüler güç çözümleri üreten lider üreticilerimizdendir. AC/DC çeviriciler ,DC/DC çeviriciler, Hat izolasyon yükselticiler , izoleli IGBT ve LED sürücü ürünleriyle sektöre kaliteli ve ucuz ürünler sunmaktadır.  Mornsun Magneto Elektrik izolasyon  teknolojisi üzerine yaptığı araştırmalar ve uygulamalarla ,sektörün gereksinimi olan  UL , CE, EN60601-1 gibi sertifikalara sahip, sektörünün ihtiyacı olan güç seviyelerini kapsayan ve günden güne gelişen ürün gruplarıyla küresel anlamda güç elektroniği marketinin önde gelen firmalarından olmayı başarmıştır .  ISO9001:2008, TS16949, ISO14001, OHSMS18001 kalite yönetim sistemlerine uyumluluğa sahip olması ile birlikte  GE, Siemens,  Honeywell ve Emerson gibi sektörlerinin  lider konumunda bulunan lider firmalarla partnerlik yapmaktadır. Empa elektronik tecrübesi ve garantisi ile sizlere sunduğumuz Mornsun ürünlerini kullanarak, daha güçlü, güvenli ve hızlı tasarımlar elde edebilirsiniz.

AC-DC
DC-DC
[contact-form-7 id=”5340″]

Mornsun Hakkında Gelişmelerden Haberdar Olmak İster misiniz?

Gelişmelerden, yeni ürün ve kampanyalardan haberdar olmak için sizi mail bültenimiz Empathings’e üye olmaya davet ediyoruz. Daha önce yayınlanan bültenlerimizi görüntülemek için tıklayınız.

Back To Top