skip to Main Content
img_top[1]

Nippon Chemi-Con Hakkında

Almanya’nın Nürnberg kentinde bulunan Europe Chemi-Con (Deutschland) GmbH, Japonya merkezli Nippon Chemi-Con’un yan kuruluşudur. Bu nedenle dünyanın en büyük alüminyum elektrolitik kondansatör üreticilerinden biridir. 80 alanında uzman çalışanı olan Europe Chemi-Con, Nippon Chemi-Con ürünlerinin dağıtımını 30 yıldan beri yapmaya devam etmektedir.

Nürnberg tesisi lojistik açıdan ideal bir tesistir. Ulusal ve uluslararası taşımacılık şirketleri ile kusursuz iş birliğinin yanı sıra, kentin mükemmel altyapısı ile birlikte – bir havalimanı, iç liman, demiryolu yük taşımacılığı dahil –  Avrupalı müşterileri ve dahasının inanılmaz şekilde memnuniyetini sağlayan maksimum sayıda teslimat yapar.

Chemi-Con’da farklılıklara; kalite, hizmet ve esnekliği örnek verebiliriz. Ve güvenebileceğimiz bir uzmanlık seviyesine sahip olduğunu da söyleyebiliriz. Almanya’da geniş ölçüde eğitilmiş bir işgücüyle ve Japonya’da alanında uzman mühendisleriyle birlikte müşterilerini üretim süreci boyunca bilgilendirmekte ve sürece dahil etmektedir.

Europe Chemi-Con (Deutschland) GmbH’de müşterilerinin başarısıyla da adından bahsettiriyor. Bu da devamlı satış artışını sağlıyor. Bu aynı zamanda şirketin köklü bir Avrupa distribütör ağına sahip olmasının doğrudan bir sonucudur. Ve bunun bir sonu yok. E-mobility, Endüstri 4.0 vb. konular gibi elektrik-elektronik alanında devamlı gelişmeler yaşanması, önümüzdeki yıllarda Europe Chemi-Con (Deutschland) GmbH’nin işi üzerinde olumlu bir etkiye sahip olacaktır.

Empa:::electronics olarak Europe Chemi-Con’un Türkiyedeki temsilcisi konumundayken otomotiv elektroniği, güç kaynağı, LED ışık, bilgisayar ve bunun gibi uygulamalarda kullanılan ürün ve teknolojilerini sizlerin kullanımına sunuyoruz.

btn_catalog02_ov[1]
btn_catalog03_ov[1]
btn_catalog04_ov[1]
btn_catalog05_ov[1]
btn_catalog06_ov[1]
btn_catalog07_ov[1]
btn_catalog08_ov[1]
btn_catalog09_ov[1]
[contact-form-7 id=”5340″]

Nippon Chemi-Con Hakkında Gelişmelerden Haberdar Olmak İster misiniz?

Gelişmelerden, yeni ürün ve kampanyalardan haberdar olmak için sizi mail bültenimiz Empathings’e üye olmaya davet ediyoruz. Daha önce yayınlanan bültenlerimizi görüntülemek için tıklayınız.

Back To Top