skip to Main Content
Omnivision Hakkında

Omnivision Hakkında

OMNIVISION, 1995 yılında kurulduğundan bu yana çeşitli endüstrilerde birden çok uygulama için gelişmiş dijital görüntüleme, analog ve dokunmatik ve ekran çözümleri geliştirerek ve sunarak teknolojinin öncüsü olmuştur. Küresel bir yarı iletken organizasyonu olarak, ödüllü yenilikçi teknolojileri, otomotiv, tıp, güvenlik ve gözetim, bilgi işlem, cep telefonu ve gelişen diğer teknoloji alanlarında daha sorunsuz insan/makine arabirim çözümlerini mümkün kılmıştır.

Güvenilir, yenilikçi görüntüleme ve algılama çözümleri sunmaya olan bağlılığı ile insan / cihaz etkileşimlerinin faydalarını en üst düzeye çıkaran yenilikçi teknoloji çözümlerini üretmeyi kendine misyon edinmiştir.

Alanındaki en ileri yarı iletken çözümleri ile akıllı telefonlar, güvenlik kameraları, endoskoplar, web kameraları, otomotiv kameraları, ADAS sistemler ve daha fazlası için yüksek kaliteli fotoğraflar ve video görüntüleri, analog çözümler ve dokunmatik ve ekran teknolojisi üreten sistemlerin çekirdeğini oluşturur.

  • Nyxel® NIR teknolojisi, daha az güç tüketirken düşük ışıkta daha iyi ve uzağı gören görüntü sensörlerine olanak tanır.
  • PureCel®, düşük ışık koşullarında daha iyi renk üretimi için piksel karışmasını ve paraziti azaltır.
  • RGB-Ir teknolojisi, biyometrik kimlik doğrulama, hareket algılama vb. için aynı cihazdan normal görüntü yakalamayı sağlar.
  • OmniBSI™ gelişmiş hassasiyet, renk üretimi ve görüntü kalitesi sağlayan devrim niteliğinde bir platformdur.
  • HDR teknolojisi, bir sahnede son derece parlak ve karanlık alanlarda bile net görüntü yakalamayı gerçekleştirir.
omnivision-gorsel-3
omnivision-gorsel-3

Omnivision Hakkında Gelişmelerden Haberdar Olmak İster misiniz?

Gelişmelerden, yeni ürün ve kampanyalardan haberdar olmak için sizi mail bültenimiz Empathings’e üye olmaya davet ediyoruz. Daha önce yayınlanan bültenlerimizi görüntülemek için tıklayınız.

Back To Top