skip to Main Content
quectel-nw-logo
  • WEB SİTESİ: http://www.quectel.com
  • ÜRÜN GRUPLARI: 4G, 3G, 2G IoT Modules, GPS &  GNSS IoT Modules, Smart IoT Modules, LPWA (NB-IoT) Modules, EVB Kits
Quectel Hakkında

Quectel Hakkında

2010 yılında kurulan Quectel, kurulduğu günden bu güne değin sektörde adından söz ettiren ürünleri ile pazar liderliğini hedeflemektedir. Quectel şirket prensipleri gereği sektöre liderlik edebilecek teknolojik altyapıya sahip olabilmek adına geniş bir Mühendis kadrosu ile sizlere hizmet vermektedir. Quectel gelişen teknolojiler ışığında GSM, GPRS, UMTS, HSPA, LTE,GPS, GNSS ve NB-IoT ürünleri ile birlikte kablosuz haberleşme teknolojileri alanında tüm uygulamalarınıza özel ürünler sunabilmektedir.

Quectel’in dünya genelinde 400 ü aşkın çalışanı bulunmaktadır. 2 ayrı ARGE merkezi bulunan Quectel ’in, 36 bölge ofisi ve 30 u aşkın satış mühendisi bulunmaktadır. Çalışanların çoğunluğunu mühendislerin oluşturduğu Quectel, Teknik destek konusunda sektör standartlarının oldukça üstünde bir destek sağlamaktadır. Bu kapsamda Türkiye ve Orta Doğu bölgesine özel çalışma yürüten bir teknik ekip de bulunmaktadır. Türkiye teknik destek ekibi yerli mühendisler olup EMPA vasıtasıyla sizlere yardımcı olmaktadır. Gerek projelerinizin başlangıç aşamasında ürün seçimlerinde gerekse ilerleyen projelerinizde karşılaşabileceğiniz sorunların çözümünde Quectel mühendislerinden birebir destek alabilmektesiniz. Bu desteğe ek olarak Geliştirmiş olduğunuz ürünlerinizi performans ölçümleri için Quectel Laboratuvarlarına gönderebilirsiniz. Yapılan ölçümler Quectel tarafından bir rapor halinde tavsiyeleri ile birlikte sizlere iletilmektedir.

[contact-form-7 id=”5340″]

Quectel Hakkında Gelişmelerden Haberdar Olmak İster misiniz?

Gelişmelerden, yeni ürün ve kampanyalardan haberdar olmak için sizi mail bültenimiz Empathings’e üye olmaya davet ediyoruz. Daha önce yayınlanan bültenlerimizi görüntülemek için tıklayınız.

Back To Top