skip to Main Content
4567243
  • WEB SİTESİ: https://radiocrafts.com/
  • ÜRÜN GRUPLARI: Wireless M-Bus , Zigbee/IEEE 802.15.4 , Tiny Mesh, RC232 , KNX RF , RF Communication Solutions. Radiocrafts designs, produces and markets high performance, high quality and cost-effective standard RF modules for use in a variety of wireless short-range applications

Radiocrafts Hakkında

2003 yılında Peder Martin Evjen ve Hallvard Moholdt tarafından kurulmuştur. İki kurucunun “Gömülü kablosuz telsizlerin kolay kullanımlı olması” görüşü hala Radiocrafts’ın temelini oluşturmaya devam ediyor. Şirketlerine iyi radyo telsizleri yapmanın birçok açıdan önemli teknik işçilikler gerektirdiği sebebiyle Radiocrafts adını kullandılar. Özel kullanımlara uygun olarak ürün üretebilme yeteneğine sahip olup, anten tasarımı yapan müşterilerine de yardımcı olmaktadır. Modülleri dünya standartlarında üretilmektedir ve malzeme tedariğinden son test ve ambalajlamaya kadar olan tüm süreçler sıkı kalite kontrolü altında yapılmaktadır.

[contact-form-7 id=”5340″]

Radiocrafts Hakkında Gelişmelerden Haberdar Olmak İster misiniz?

Gelişmelerden, yeni ürün ve kampanyalardan haberdar olmak için sizi mail bültenimiz Empathings’e üye olmaya davet ediyoruz. Daha önce yayınlanan bültenlerimizi görüntülemek için tıklayınız.

Back To Top