skip to Main Content
35123
  • WEB SİTESİ: http://www.spectrumdigital.com
  • ÜRÜN GRUPLARI: Comprehensive DSP Tool Solutions including scan path emulators, debuggers, evaluation modules, and application specific hardware

Spectrum Digital Hakkında

1986 yılında kurulan Spectrum Digital, Inc. dijital sinyal işlemcileri (DSP’ler) ve yüksek performanslı mikro denetleyiciler için tasarım araçları tasarlamakta, geliştirmekte ve pazarlamaktadır. Bu ürünler arasında scan path emülatörleri, debugger, ölçüm modülleri ve uygulamaya özel donanımlar bulunmaktadır. Şirket, uzman teknoloji gerektiren son uygulamaları geliştirmek için yüksek büyüme potansiyeli olan, geniş hacimli pazarlar hedeflemektedir. Spectrum Digital, Inc. merkezi Texas olan bir şirkettir.

Spectrum Digital, imalatının yaklaşık %80’ini kendi bünyesinde yapmaktadır. Bu, Spectrum Digital’in fiyat ve kalite açısından daha rekabetçi olmasını sağlamakta ve ayrıca dahili imalat Spectrum Digital’in, müşterilerinin zamanlama gereksinimlerine daha duyarlı olmasını sağlamaktadır.

[contact-form-7 id=”5340″]

Spectrum Digital Hakkında Gelişmelerden Haberdar Olmak İster misiniz?

Gelişmelerden, yeni ürün ve kampanyalardan haberdar olmak için sizi mail bültenimiz Empathings’e üye olmaya davet ediyoruz. Daha önce yayınlanan bültenlerimizi görüntülemek için tıklayınız.

Back To Top