skip to Main Content
starpower-lp-banner

StarPower Europe AG Hakkında

StarPowerEurope AG Mayıs 2014’te İsviçre merkezli kurulan firma, StarPowerSemiconductor Ltd. firmasının Avrupa şubesidir. StarPowerSemiconductor Ltd. Jiaxing Çin’de, Şangay’ın yaklaşık 95 km güneydoğusunda bulunan lider güç modülü şirketidir.

2005 yılında girişim fonları ile kurulan StarPower kaynak makineleri, endüktif ısıtma, UPS, EV, güneş / rüzgar enerjisi vb. alanlardaki uygulamalar için IGBT/MOSFET/IPM/FRD/doğrultucu ve öz l tasarım modülleri tasarlayıp üretmektedir.

Üretim ve testlerini ISO 9001, ISO 14001 ve TS 16949 (otomotiv) sertifikalı ve toplam 70.700 metrekarelik tam otomatik tesislerinde gerçekleştirmektedir. İsviçre merkezli stokları ve lojistik operasyonu ile Avrupa’daki müşterilerine hızlı ürün teslimatı yapabilmektedir.

Geçtiğimiz mali yılda, StarPower, 400 çalışanı ile 80 milyon ABD doları rekor ciro seviyesine ulaşmıştır.

Almanya’da kurduğu ARGE merkezinde yeni nesil ürün teknolojileri üzerine yaptığı araştırmalar için büyük yatırımlar yapmakta; yeni nesil test teknolojileri, paket ve güç elektroniği malzemeleri araştırmalarını sürdürmektedir.

Empa:::electronics olarak StarPowerEurope’un Türkiyedeki temsilcisi olarak ürün ve teknolojilerini sizlerin kullanımına sunuyoruz.

[contact-form-7 id=”5340″]

StarPower Europe AG Hakkında Gelişmelerden Haberdar Olmak İster misiniz?

Gelişmelerden, yeni ürün ve kampanyalardan haberdar olmak için sizi mail bültenimiz Empathings’e üye olmaya davet ediyoruz. Daha önce yayınlanan bültenlerimizi görüntülemek için tıklayınız.

Back To Top