skip to Main Content
Taiwan Semiconductor Hakkında

Taiwan Semiconductor Hakkında

Taiwan Semiconductor 1979 yılından itibaren kurucu CEO’su Arthur Wang yönetiminde yoluna devam ediyor. Şirket, başlangıçta yerel bir üretici konumundayken şu an 2000 çalışanı olan dünya çapında bir işletmeye kadar büyüdü.

Ayrık Güç Doğrultucuları konusundaki temel yeterliliğiyle 40 yıldan uzun bir süredir tanınan Taiwan Semiconductor; Trench Schottyk’ler, MOSFET’ler, Güç Transistörleri, LED sürücü IC’leri, Analog IC’ler ve ESD Koruma Cihazları ile ürün portföyünü genişleterek tek kaynaktan tam bir çözüme olanak sağlıyor.

Taiwan Semiconductor’ın Çin ve Tayvan’daki üretim tesisleri, IATF16949, ISO9001 ve ISO14001 gibi mevcut otomotiv ve çevre standartlarına tamamen uygun olarak hizmet vermektedir. Dünya çapındaki 13 satış ofisi, Asya, Avrupa ve Amerika’daki müşterilere rahatça hizmet verecek şekilde konumlandırılmıştır.

Taiwan Semiconductor ürünleri otomotiv, bilgisayar, tüketici, sanayi, Telekom ve fotovoltaik dahil olmak üzere elektronik endüstrisinde çeşitli uygulamalarda kullanılmaktadır. Yenilikçi üretimlerinin kapasitesini stratejik olarak genişletmişlerdir. Öncü verimli yarı iletken çözümlerine odaklanmaları sayesinde Taiwan Semiconductor, başarılı ve kalıcı bir iş ilişkisi için doğru seçim olduklarını her alanda göstermektedirler.

Taiwan Semiconductor aşağıdaki önemli avantajları müşterilerine sunmaktadır:

  • Tek bir kaynaktan geniş yarı iletken ürün yelpazesi
  • Modern, verimli ve müşteri odaklı lojistik süreç
  • Müşteriye özel gereklilikler çerçevesinde maksimum esneklik
  • Uygulamanız için maksimum kalite ve performans seviyesi

empa:::electronics olarak Taiwan Semiconductor’ın Türkiye’deki temsilcisi olarak ürün ve teknolojilerini sizlerin kullanımına sunuyoruz.

[contact-form-7 id=”5340″]

Taiwan Semiconductor Hakkında Gelişmelerden Haberdar Olmak İster misiniz?

Gelişmelerden, yeni ürün ve kampanyalardan haberdar olmak için sizi mail bültenimiz Empathings’e üye olmaya davet ediyoruz. Daha önce yayınlanan bültenlerimizi görüntülemek için tıklayınız.

Back To Top