skip to Main Content
  • WEB SİTESİ: http://www.yuden.co.jp/eu/
  • ÜRÜN GRUPLARI: Wireless M-Bus , Zigbee/IEEE 802.15.4 , Tiny Mesh, RC232 , KNX RF , RF Communication Solutions. Radiocrafts designs, produces and markets high performance, high quality and cost-effective standard RF modules for use in a variety of wireless short-range applications.
Taiyo Yuden Hakkında

Taiyo Yuden Hakkında

Taiyo Yuden 1950 yılında müşterilerin ve pazarın en güncel ihtiyaçlarını karşılamak üzere kurulmuştur.ilk ürünleeri titanyum Kapasitörler olan Taiyo Yuden ilerleyen yıllarda her türlü ihtiyaçlarınıza hizmet verebilecek bir alt yapı ile ürünler geliştirmeye başlamıştır. Taiyo Yuden kapasitörler, endüktörler, devre modülleri ve FBAR / SAW cihazları alanında hizmet göstermektedir. Bu ürünler sayesinde Taiyo Yuden elektronik pazarında üst seviye ürün geliştirme ve hizmet sunma prensiplerini sağlamaktadır.

Geniş ürün yelpazesi sayesinde her türlü projenizde sizlere destek vermeye hazır olan Taiyo Yudeni, teknik ve ticari konularda da müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı hedeflemiştir.

[contact-form-7 id=”5340″]

Taiyo Yuden Hakkında Gelişmelerden Haberdar Olmak İster misiniz?

Gelişmelerden, yeni ürün ve kampanyalardan haberdar olmak için sizi mail bültenimiz Empathings’e üye olmaya davet ediyoruz. Daha önce yayınlanan bültenlerimizi görüntülemek için tıklayınız.

Back To Top