skip to Main Content
123153
  • WEB SİTESİ: http://www.vicorpower.com/
  • ÜRÜN GRUPLARI: DC-DC converters (maxi, mini, micro,brick series), AC-DC & DC-DC Confi gurable Power Supplies, V*I Chip products, AC-DC & DC-DC Filter and Front End modules, Military COTS products, Custom Power solutions.
Vicor Hakkında

Vicor Hakkında

Vicor, yenilikçi ve üstün performanslı modüler power ürünleri üretmektedir. Güç dönüşümleri ve güç dağılımları alanlarında patentli yeniliklerden  oluşan kapsamlı bir portföyüne sahip olan Vicor, tüm uygulamalarınızda güç ihtiyaçlarınızı karşılayabilmektedir. Vicor, Performans konusunun öncelikli önemi olan telekomünikasyon ve ağ altyapısı, endüstriyel ekipman ve otomasyon, ulaşım, havacılık ve askeri alanlarda öne çıkmaktadır. Vicor, duvar prizinden yük noktalarına kadar olan gücün verimli kullanımı konularında müşterilerine yardımcı olmaktadır. Kurmuş olduğu distribütörlük ve teknik destek ağı sayesinde tüm müşteri projelerini yakından takip edip projelerinizin başlangıç aşamasından son aşamalarına kadar ortak bir çalışma yürütmektedir.

[contact-form-7 id=”5340″]

Vicor Hakkında Gelişmelerden Haberdar Olmak İster misiniz?

Gelişmelerden, yeni ürün ve kampanyalardan haberdar olmak için sizi mail bültenimiz Empathings’e üye olmaya davet ediyoruz. Daha önce yayınlanan bültenlerimizi görüntülemek için tıklayınız.

Back To Top