skip to Main Content
  • WEB SİTESİ: https://www.xilinx.com
  • ÜRÜN GRUPLARI: FPGA, CPLD, PROM & platform fl ash solutions, development environment, reference designs and trainings.
Xilinx Hakkında

Xilinx Hakkında

Xilinx elektronik pazarında çalışmış herkesin muhakkak tanıdığı bir firma olma özelliği taşımaktadır. Xilinx’in tanınırlığının temelini iki önemli unsur oluşturmaktadır; Xilinx FPGA teknolojisini icat etmiştir ve yine Xilinx Elektronik pazarında Fabless modelini bulan firmadır. 3500 ü aşkın patent ve 60 sanayi ilki ile müşterilerine programlanabilir teknolojiler alanında öncülük etmektedir. Bugün Xilinx portföylünde, FPGA’ler, SoC’ler ve 3DIC’ler kategorilerinde ki tüm programlanabilir cihazların yanı sıra geliştirme ortamları da dahil olmak üzere Tüm Programlama modelleri bir araya geliyor. Ürünlerimiz 5G Kablosuz, Embedded vision, Industriel IoT ve Cloud programlama ile kurulan akıllı, birbirine bağlı ve farklı uygulamalar oluşturmanıza yardımcı olmaktadır.

[contact-form-7 id=”5340″]

Xilinx Hakkında Gelişmelerden Haberdar Olmak İster misiniz?

Gelişmelerden, yeni ürün ve kampanyalardan haberdar olmak için sizi mail bültenimiz Empathings’e üye olmaya davet ediyoruz. Daha önce yayınlanan bültenlerimizi görüntülemek için tıklayınız.

Back To Top