skip to Main Content
  • WEB SİTESİ: http://www.yeebodisplay.com
  • ÜRÜN GRUPLARI: Custom Design LCD/LCM solutions, Standard Character, Alphanumeric and Graphic Displays for Consumer and Industrial Market.TFT solutions, from 1.8” up to 8.0” screen sizes with Capacitive and Resistive touch panel options.
Yeebo Hakkında

Yeebo Hakkında

1988 yılında kurulan Yeebo, kuruluşundan itibaren yüksek kalite monochrome LCD, Grafik LCD, TFT, Oled, Kapasitif ve Rezistif dokunmatik ekranların geliştirip üretilmesini hedeflemektedir. Yeebo ürettiği ürünler ile Beyaz Eşya, Otomotiv, Medikal, Telekominikasyon, Tüketici Elektroniği gibi sektörlerde varlığını sürdürmektedir. Yeebo, 20 yıllık tecrübesi ile müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda özel çözümler sunabilmekle beraber ISO9001, ISO14001 ve TS16949 sertifikalarına sahiptir.

Merkezi Hong Kong’da bulunan Yeebo, üretimlerini Jiangmen ve Guangdong da bulunan tesislerinde, çoklu üretim yapabilen otomatik hatlarında gerçekleştirmektedir. Yeebo’nun Türkiye’deki Satış, Pazarlama ve Teknik Destek operasyonlarını Empa Elektronik üstlenmiştir. Gerek projelerinizin başlangıç aşamasında ürün seçimlerinde gerekse ilerleyen projelerinizde karşılaşabileceğiniz sorunların çözümünde Yeebo mühendislerinden birebir destek alabilmektesiniz.

[contact-form-7 id=”5340″]

Yeebo Hakkında Gelişmelerden Haberdar Olmak İster misiniz?

Gelişmelerden, yeni ürün ve kampanyalardan haberdar olmak için sizi mail bültenimiz Empathings’e üye olmaya davet ediyoruz. Daha önce yayınlanan bültenlerimizi görüntülemek için tıklayınız.

Back To Top