KURUMSAL ÜRETİCİLERİMİZ KARİYER SEMİNERLER EMPA ENERJİ İLETİŞİM
Empa Elektronik
Empa Elektronik
image8-550x220
Quartz (kristal, osilatör, RTC vs.) ürünlerinde dünya lideri Epson’dan IoT ve RF tasarımlarını değiştirecek 2 yeni aile:

TG2016SMN ve TG2520SMN

Devrenizin kalp atışları olan zamanlama ürünleri, şüphesiz en fazla göz ardı edilen ama bir o kadar da kritik olan elemanlardan biri. Doğası gereği karakteristiği sıcaklıkla büyük oranda değişen Quartz ürünleri laboratuvar ortamında sorunsuz çalışırken sahaya çıktığında yüksek dönüş oranlarına sebep olabiliyor. Bunun önüne geçmenin en iyi yollarından biri TCXO (Temperature compensated crystal oscillator) kullanmak. Epson kendi Quartz ve IC teknolojileri sayesinde bu alanda da hem kararlılık (stability) ve gürültü performansı hem de seri üretim maliyeti açısından çok avantajlı.

19.2MHz, 26MHz, 38.4MHz, 48MHz seçenekleri hali hazırda üretimde. Geliştirme numunesi aşamasında olup Haziran gibi seri üretimi planlanan daha bir çok farklı frekans seçeneği için ayrıca bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Epson TCXO’ları; IoT, GPS, RF, Wi-Fi, GPRS ve daha bir çok uygulamada standart MHz kristal ve osilatörlere karşılık size performans ve kalite farkı sağlayacak.
Detaylı Görüntüle
image8-550x220
Endüstrinin vazgeçilmezi olan RS485 haberleşmesi için ST’den alışkanlıklarınızı değiştirecek küçük, esnek ve güçlü çözüm:

STR485

Yarı çift yönlü alıcı-verici (half-duplex transceiver) çözümü olan STR485 aşağıdaki özellikleriyle öne çıkıyor:

• Tek entegrede iki veri hızı seçeneği (Dual data rate: 20 Mbps ya da daha uzun mesafelerde 250 kbps)… SLR bacağından seçilebilir.
• Veri (data) ve seçim (enable) sinyallerinde 1.8V uyumluluk.

Özellikle 1.8V desteği düşük güç sistemlerde harici bir gerilim ayarlama ihtiyacını ortadan kaldırarak devreyi basitleştiriyor, maliyeti ve güç tüketimini düşürüyor. Aynı zamanda 3.3V’u da destekleyen bu sistem tek tasarımla her ihtiyaca cevap vermenizi sağlıyor.

“Thermal shutdown” ve “fail-safe” gibi entegre koruma özellikleri ise hem ısınmalara hem de hatta oluşabilecek durumlara (açık ya da kısa devre gibi) karşı üst düzey koruma sağlıyor.

Numune istekleri ve size özel proje fiyatı için bizimle iletişime geçin.
Detaylı Görüntüle
image8-550x220
Güvenli, verimli ve güçlü: TE Connectivity Kontaktör Çözümleri

Başta otomotiv olmak üzere savunma sanayi, asansör ve HVAC gibi yüksek akım ve gerilim kontrolü gereken uygulamalar için TE Connectivity bünyesinde bulabileceğiniz Potter & Brumfield, Hartman, Kilovac markalı ürünleri kullanabilirsiniz. Standartların üzerinde güvenli açma kapama çözümleri sağlayan bu ürünler sizi rekabette öne çıkaracak.

EMPA Elektronik stoklarında da bulunan bu ürünler için bizimle mutlaka iletişime geçiniz.
Detaylı Görüntüle


image8-550x220Email: bilgi@empa.com
Telefon: +90 212 465 71 99

icon-facebook icon-youtube icon-youtube icon-youtube icon-youtube
© 2019 Empa Elektronik | Tüm Hakları Saklıdır.