skip to Main Content
  • WEB SİTESİ: http://www.ampire.com.tw
  • ÜRÜN GRUPLARI: MCU Interface TFT’s, Uart TFT’s, Industrial TFT solutions and Monochrome Graphic Displays for Industrial Market.
Ampire Hakkında

Ampire Hakkında

1998 yılında kurulan Ampire, küçük ve orta boyutlardaki LCD üretimi ile endüstriyel uygulamada var olmayı hedeflemiştir. Yenilikçi ürünler üretme vizyonuyla yola çıkan Ampire, TN type LCD üretimi ile sektöre ilk adımını atmıştır. İlerleyen yıllarda tecrübeli kadrosu ile STN , TFT ve Amoled ekranlarda uzmanlaşarak yoluna devam etmiştir. Ayrıca, Ampire sahip olduğu teknolojiler doğrultusunda müşterilerinin isteklerine özel çözümlerle cevap verebilmektedir.

Merkezi Tayvan’da bulunan Ampire Dünya üzerinde birden fazla fazla distribütörü ile hizmet vermektedir. Ampire’ın Türkiye’deki Satış, Pazarlama ve Teknik Destek operasyonlarını Empa Elektronik üstlenmiştir. Gerek projelerinizin başlangıç aşamasında ürün seçimlerinde gerekse ilerleyen projelerinizde karşılaşabileceğiniz sorunların çözümünde Ampire mühendislerinden birebir destek alabilmektesiniz.

[contact-form-7 id=”5340″]

Ampire Hakkında Gelişmelerden Haberdar Olmak İster misiniz?

Gelişmelerden, yeni ürün ve kampanyalardan haberdar olmak için sizi mail bültenimiz Empathings’e üye olmaya davet ediyoruz. Daha önce yayınlanan bültenlerimizi görüntülemek için tıklayınız.

Back To Top