empa Elektornik

KURUMSAL

ÇÖZÜMLER

GİRİŞ YAP

ARAMA

empa logo
empa logo

IoT & Sensors

post

IoT & Sensors

Nesnelerin interneti (IoT) projelerinizde, birçok farklı pazar gereksinimine cevap verebilecek, alanında lider üreticilerimiz ve IoT özelinde uzmanlaşmış ekiplerimiz ile sizlere uçtan uca çözümler sağlayabilmekteyiz.

ANASAYFA , ÇÖZÜMLER , IoT & Sensors

Empa Elektronik portföyünde günümüz kablosuz haberleşme ve sensör teknolojilerinin tamamı için çözümler bulabilirsiniz. Projelerinizde ihtiyacınız olabilecek çözümler için Sensör ve Kablosuz Haberleşme alanında deneyimli ürün grubu sorumlusu mühendislerimiz ile görüşüp doğru seçimler ve çalışmalarınızda karşılaşabileceğiniz tüm teknik konular için birebir destek alabilirsiniz. Doğru ürün seçimlerinde uzman arkadaşlarımızdan alacağınız destekler sadece teknik konular ile kısıtlı olmayıp, tedarik, fiyat vb. konularda da paylaşacağımız bilgiler en ideal çözüm seçiminiz için sizlere ışık tutacaktır. 

IoT & Sensor teknolojileri tarafında Empa Elektronik, siz değerli partnerlerine vereceği desteği arttırmaya devam etmektedir. Her yıl düzenlediğimiz ve sektörümüzün en büyük organizasyonu olan IoT & Sensor Day etkinliğimiz ile global üreticilerin yönetici ve mühendisleri ile bir araya gelip tüm gün süren seminerler, demo uygulamalar ve fuaye alanı etkinliklerimizde, yeni çıkacak teknolojiler, uygulama örnekleri, global ölçekte trendler gibi birçok alanda bilgi alıp hayata geçirmek istediğiniz fikir ve projeler için tüm sorularınıza detaylı bir şekilde cevaplar alabilirsiniz.

2022 yılında başladığımız Accelerator Workshop serimiz ile Empa Elektronik bünyesinde bulunan farklı kablosuz haberleşme ve sensör seçeneklerini bir arada barındıran geliştirme kartları ile uçtan uca bir IoT projesini hayata geçirebileceğiniz etkinliklerimiz ile de siz değerli partnerlerimize destek vermekteyiz. Etkinliklerimizde donanım ve gömülü yazılım tarafında yaptığımız çalışmaları IoT projelerinin olmazsa olmazı diyebileceğimiz Bulut çözümleri kısımlarını da içerecek şekilde Amazon Web Services (AWS) altyapısında Empa Cloud  IoT Cihaz Yönetim Platformu sayesinde deneyimleme olanağına sahip olmaktasınız.

Empa Elektronik içerisinde her yıl 200 farklı firmada, Nesnelerin İnterneti alanında, takip ettiğimiz yüzlerce değişik uygulama alanına sahip projeler ile ekiplerimizin uzmanlık seviyelerini arttırmanın yanı sıra sahip olduğumuz deneyimli proje destek mühendislerimiz aracılığıyla da sizlerin arge süreçlerini daha verimli hale getirmek için hizmet vermekteyiz.

Her yıl global olarak düzenlenen sektörümüzün önde gelen fuar ve etkinliklerine katılım göstererek, gelecek teknolojiler ile ilgili kendimizi geliştirerek bu etkinlikler sonrasında siz değerli partnerlerimiz ile yaptığımız görüşmelerde deneyim aktarımlarını yaparak yeni Pazar ve uygulama alanlarına yapacağınız yatırımlarda karar süreçlerinize katkı sağlamaktayız.

Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

BANNER

logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo

1995 yılında Fransa'nın Buc - Versailles Grand Parc bölgesinde kurulan 3D PLUS, kısa sürede uzay mikroelektronik bileşenler alanında dünya çapında bir referans haline gelmiştir. Gelişmiş mikroelektronik tasarımını 3D bağlantı teknolojisiyle birleştirerek aşırı küçültmeye olanak tanıyan mühendisler, müşterilerin sistemlerinin performansını ve rekabet gücünü artırmalarını sağlamış ve hayal ettikleri uzay görevlerini gerçekleştirmelerine yardımcı olmuştur.

Küresel uzay endüstrisinin önde gelen oyuncularıyla işbirliği yaparak, tamamen Fransa'da tasarlanan ve üretilen 3D PLUS elektronik modülleri ile bir dizi ilki gerçekleştirilmiştir:

NASA/JPL ile işbirliği içinde 2006'da Pluto New Horizon keşif görevi için ilk 2 Gb Uzay NAND Flash bellek.

ESA ve CNES ile işbirliği içinde 2011'de Philae/Rosetta ile bir kuyrukluyıldıza iniş ve fotoğraf çekme.

2018'de Çin Chang’E görevleri ile Ay'a iniş.

NASA/JPL ile işbirliği içinde 2012 ve 2021'de Curiosity ve Perseverance gezginlerinin Mars'a inişi.

Yüksek teknoloji şirketi olarak, 3D PLUS'ın gelişimi, 3D elektronik bağlantı, küçültme teknolojileri, termal yönetim ve uzay radyasyonunun etkilerine karşı koruma alanlarında bir dizi yeniliği destekleyen benzersiz uzmanlık ve patentlere dayanmaktadır.

42 yıllık Empa uzmanlığı yine bir sektör devi ile bir araya geliyor! Askeri, havacılık, uzay ve savunma sektörlerine özel yüksek performanslı elektronik bileşenler üreten 3D Plus çözümleri için bizimle iletişime geçmeyi unutmayın 😊.

ST Hakkında

 

1987 yılında kurulan İtalya ve Fransa kökenli ST Microelectronics, 35 yılı aşkın bir süredir elektronik uygulamalar denildiğinde akla ilk gelen markalardan biridir.

Tam anlamıyla yeni bir teknoloji yaratıcısı, yapımcısı ve geliştiricisidir. Yenilikçiliğinin odak noktası; endüstrileri/toplumları yeniden şekillendiren ve daha sürdürülebilir bir dünyanın yolunu açan uzun vadeli hedeflerden kaynaklanmaktadır.

Global bir yarı iletken üreticisi olmasının yanı sıra 9.000’i Ar-Ge mühendisi olmak üzere 50.000’den fazla çalışanı ve dünya çapında 200.000’den fazla müşterisi bulunmaktadır. Sahip olduğu 14 ana üretim tesisi ve nitelikli iş gücü sayesinde 19.500 patent sayısı ile teknolojide liderliği elinde tutmaya devam etmektedir.

Müşterilerimizle birlikte akıllı evler, fabrikalar ve şehirler inşa ediyoruz. ST ürünleri gelecek nesil mobil cihazlar, IoT ve  e-mobilite geliştirmeleri ile geleceğimizi daha güvenli ve zengin hale getirmeye devam edecek.

empa:::electronics olarak ST’nin Türkiye’deki en büyük temsilcisiyiz. ST ürün kataloğunun teknik bilgilerine hakim uygulama mühendislerimiz ile projelerinize destek veriyoruz. Her yıl düzenlediğimiz seminer ve eğitimlerle ST’nin yeni ürünleri ve teknolojileri hakkında sizleri bilgilendiriyoruz.

Omron Hakkında

 

1933 yılında kurulan Omron, kuruluşundan itibaren yenilikçi ve ileri teknolojilere destek vermektedir. Omron, ‘SINIC’ adını verdiği geleceğin trendlerini öngörme temeline dayanan teorisini esas alarak, toplumun ihtiyaçlarına başarılı bir şekilde cevap vermeyi hedeflemektedir. Omron, gelişen teknolojiler ile Elektronik ve Mekanik Bileşen, Endüstriyel Otomasyon, Sağlık ve Sensor teknolojileri alanların da ürünler sunabilmektedir.

Merkezi Japonya da bulunan dünya genelinde 36.000 çalışana sahip olan Omron, Türkiye de Elektronik, Mekanik Bileşen ve Sensor Teknolojileri alanların da teknik destek ve satış operasyonlarını Empa Elektronik ile birlikte yürütmektedir. Gerek projelerinizin başlangıç aşamasında ürün seçimlerinde gerekse ilerleyen projelerinizde karşılaşabileceğiniz sorunların çözümünde Omron mühendislerinden birebir destek alabilmektesiniz.

  • ÜRÜN GRUPLARI: Power, Signal, High Frequency, Solid State and MOSFET Relays; Micro, Dip and Tactile Switches; Photomicro, Flow, Touch, Tilt and Pressure Sensors; FPC and PCB Connectors and Optical Devices, Relays for automotive.

Sensirion AG Hakkında

 

Merkezi İsviçre Staefa’da bulunan Sensirion, dijital mikrosensör ve sistemlerin lider üreticisidir. 1998’de İsviçre Federal Teknoloji Enstitüsü (ETH) Zürih’in yan şirketi olarak kurulan şirket, İsviçre’de Zürih yakınlarında Staefa’da bulunuyor. Firma bünyesinde ABD, Güney Kore, Japonya, Çin, Tayvan ve Almanya gibi farklı ülkelerden çalışanlar bulunduruyor.

İsviçre’deki merkez;  araştırma, geliştirme ve üretimden sorumlu olarak faaliyet görmektedir. Ürün yelpazesinde nem, sıcaklık, uçucu organik bileşikler (VOC), karbondioksit ve partikül maddelerin ölçümünde kullanılan gaz, sıvı akış, basınç farkı sensörleri ve çevresel sensörler bulunmaktadır.  ABD, Avrupa, Çin, Tayvan, Japonya ve Kore’deki satış ofisleriyle uluslararası bir ağa sahip olup çok çeşitli uygulamalar için standart ve özel sensör sistemi çözümleri ile müşterilerine hizmet vermektedir.

Sensirion sensörleri genellikle tıbbi, endüstriyel ve otomotiv sektörlerinde, analitik cihazlarda, tüketim mallarında ve HVAC ürünlerinde bulunmaktadır.

Sensirion ürünlerinin ayırt edici özelliklerinden biri, sensör elemanının, sistem mantığının, kalibrasyon verilerinin ve dijital bir arayüzün tek bir mikrodevre üzerinde akıllı sistem entegrasyonuna izin veren CMOSens® Teknolojisinin kullanılmasıdır. Sensirion güvenilir bir tedarikçi olduğunu; sadık müşterileri, kalite itibarı (ISO / TS 16949) ve en iyi müşteri hizmetleriyle birlikte göstermektedir. Sensirion; müşterilerinin projelerinde mesafe kat etmesi için istekli olduğunu kanıtlayan çeşitli ödüllere sahiptir. Sensirion, İsviçre ekonomisinin rekabetçiliğini artırmaya katkıda bulunan şirketler arasında, kişisel bağlılığı ve risk alma isteğiyle Ernst & Young Ödülü’nü kazanmıştır.

Sadece birkaç yıl içinde, Sensirion yüksek kaliteli sensör ve sensör çözümleri üreten dünya çapında lider bir üretici olduğunu göstermiştir. Bu başarı her şeyden önce, her gün sıra dışı olanı başarmaya çalışan ekip elemanlarının özverisi, yaratıcılığı ve uzmanlıklarından kaynaklanmaktadır.  Sensirion teknolojiyi kullanarak, daha akıllı bir gelecek için temeller atmayı kendisine misyon edinmiş bir şirkettir. İnovasyonu temel bir kavram olarak gören firma sürekli yeni şeyler denemeyi, yeni bir zemine basmayı sürdürerek diğerlerinden bir adım önde olmaktadır. Sensör pazarında üst üste devrimler yaratan Sensirion sensörlerinin gelişimine bakarak başardıklarını görebiliriz.

Günümüzde, Sensirion standartları belirlemeye ve ürünleriyle birlikte sensör endüstrisini ilerletmeye devam ediyor. En son teknoloji ve yılların tecrübesiyle, en karmaşık taleplere bile çözümler üretiyorlar. İnovasyonu aktif olarak destekleyen benzersiz bir şirket kültürü sayesinde yaratıcı fikirleri pazarlanabilir çözümlere dönüştürüyorlar. Ayrıca, şirketin her kademesinde işe alımlara çok önem veriyor, alanında uzman kişileri işe alıyorlar. Düzenli pazar araştırmaları, müşterilerinin ihtiyaçlarını daha erken belirlemelerine olanak sağlamakla birlikte her müşterinin ihtiyacına göre en iyi sensör çözümünü de elde etmesini sağlıyor.

empa:::electronics olarak Sensirion’un Türkiye’deki temsilcisi olarak ürün ve teknolojilerini sizlerin kullanımına sunuyoruz.

Omnivision Hakkında

 

OMNIVISION, 1995 yılında kurulduğundan bu yana çeşitli endüstrilerde birden çok uygulama için gelişmiş dijital görüntüleme, analog ve dokunmatik ve ekran çözümleri geliştirerek ve sunarak teknolojinin öncüsü olmuştur. Küresel bir yarı iletken organizasyonu olarak, ödüllü yenilikçi teknolojileri, otomotiv, tıp, güvenlik ve gözetim, bilgi işlem, cep telefonu ve gelişen diğer teknoloji alanlarında daha sorunsuz insan/makine arabirim çözümlerini mümkün kılmıştır.

Güvenilir, yenilikçi görüntüleme ve algılama çözümleri sunmaya olan bağlılığı ile insan / cihaz etkileşimlerinin faydalarını en üst düzeye çıkaran yenilikçi teknoloji çözümlerini üretmeyi kendine misyon edinmiştir.

Alanındaki en ileri yarı iletken çözümleri ile akıllı telefonlar, güvenlik kameraları, endoskoplar, web kameraları, otomotiv kameraları, ADAS sistemler ve daha fazlası için yüksek kaliteli fotoğraflar ve video görüntüleri, analog çözümler ve dokunmatik ve ekran teknolojisi üreten sistemlerin çekirdeğini oluşturur.

  • Nyxel® NIR teknolojisi, daha az güç tüketirken düşük ışıkta daha iyi ve uzağı gören görüntü sensörlerine olanak tanır.
  • PureCel®,düşük ışık koşullarında daha iyi renk üretimi için piksel karışmasını ve paraziti azaltır.
  • RGB-Ir teknolojisi, biyometrik kimlik doğrulama, hareket algılama vb. için aynı cihazdan normal görüntü yakalamayı sağlar.
  • OmniBSI™gelişmiş hassasiyet, renk üretimi ve görüntü kalitesi sağlayan devrim niteliğinde bir platformdur.
  • HDR teknolojisi, bir sahnede son derece parlak ve karanlık alanlarda bile net görüntü yakalamayı gerçekleştirir.

Espressif Hakkında

 

Espressif, Çin merkezli bir mikrodenetleyici ve çip üreticisi olarak bilinmektedir. Şirket, dünya genelinde IoT (nesnelerin interneti) cihazları ve uygulamaları için gelişmiş çözümler sunmaktadır.

Espressif'in en ünlü ürünü, Wi-Fi ve Bluetooth gibi kablosuz bağlantı teknolojilerini entegre eden ESP32 mikrodenetleyicisidir. Bu çip, düşük güç tüketimi, yüksek performans ve güçlü bir işlemciye sahip olmasıyla birçok IoT cihazı için idealdir.

Espressif, aynı zamanda geliştiriciler için geniş bir yazılım ve donanım ekosistemi sunmaktadır. Bu ekosistem, geliştiricilerin hızlı ve kolay bir şekilde projelerini hayata geçirmelerine yardımcı olur.

Espressif, müşteri odaklı bir yaklaşımla çalışarak müşterilerinin ihtiyaçlarına göre özelleştirilmiş çözümler sunmaktadır. Ayrıca, şirket, ürünlerinin kalitesini ve güvenilirliğini garanti etmek için ISO 9001 ve ISO 14001 sertifikalarına sahiptir.

Espressif, IoT dünyasında önemli bir oyuncu olarak kabul edilir ve yenilikçi çözümleriyle sektördeki lider konumunu korumaktadır.

TE Connectivity hakkında

TE Connectivity, dünya çapında yüksek kaliteli ve güvenilir bağlantı çözümleri sunan bir teknoloji şirketidir. Ürettiği ürünler, giderek birbirine bağlanan dünyada önemli bir rol oynamaktadır. Şirketin merkezi İsviçre'de bulunur ve dünya genelinde 50'den fazla ülkede faaliyet gösterir.

TE Connectivity, birçok endüstride kullanılan elektrik, elektronik ve veri iletimi için bağlantı çözümleri tasarlar, üretir ve pazarlar. Sensörler, konektörler, kablolar, antenler, fiber optik ürünler, deniz altı haberleşme şebekeleri, elektrikli araçlar, giyilebilir teknolojiler ve akıllı binalar ve şehirler gibi tüm uygulamalarda çözüm sağlar.

Bünyesinde barındırdığı markalarla ürün yelpazesini sürekli genişletir. Bu markalar; ALCOSWITCH, HarnWare Software, AMP, HARTMAN, Polamco, KILOVAC, Raychem, Kissling, Potter & Brumfield, Schrack, Axicom, First Sensor, MEAS, Linx Technologies, Laird Technologies, MATE-N-LOK, DEUTSCH ve daha birçok markadan oluşur.

TE Connectivity, müşterilerine ürünlerinin tamamının kalite, güvenilirlik ve performans açısından test edildiği ve doğrulandığından emin olmak için sıkı bir kalite kontrol süreci uygular. Şirket, müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun özelleştirilmiş çözümler sunmak için tasarım, mühendislik ve danışmanlık hizmetleri de sağlar.

Empa Elektronik olarak TE Connectivity Türkiye Distribütörlüğünü yürütürken, projeleriniz için çözümler ve destekler üretmeye her zaman hazırız!

https://www.te.com/usa-en/about-te/our-company.html

Abov Semiconductor Hakkında

 

ABOV Semiconductor, 2006 yılından bu yana mikrodenetleyici, hafıza vb. çeşitli yarı iletken ürünlerin tasarım ve üretimini yapan, sektörünün önde gelen firmalarındandır. Kendi bünyesindeki IP portföyü sayesinde, endüstriyel sektörde ve tüketici elektroniği pazarında çözümler sunmaktadır. Abov Semiconductor teknolojileri, binlerce popüler ürün ve uygulamadaki çeşitli özelliklere güç vermektedir.

Empa Elektronik, Abov Semiconductor’ın Türkiye’deki tek yetkili distribütörüdür ve alanında uzman uygulama mühendisleri ile projelerinize destek vermektedir.

JST Hakkında

 

Dünyanın en büyük elektrik ve elektronik konnektör üreticilerinden birisi olan JST, ürettiği her üründe müşterilerinin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamayı amaçlamaktadır. Bu yaklaşımıyla da; çok yüksek hızda ürün geliştirmek, üst düzey güvenilirlik ve kalite sunan komponentler üretmek, işleme ve envanter yönetimini titizle yaparak zamanında teslimat ve verimliliği artırıp maliyeti düşürmek gibi birçok prensibe sahiptir.

Müşterilerine “Tam Hizmet Tedarikçisi” olarak hizmet etmekte olan JST, gereksinimlerine göre müşterilerine özel kapsamlı hizmet sunmaktadır. Bu hizmetler; tasarım ve geliştirme, tam donanımlı laboratuvarlarda test etme, global üretim tesislerinden birinde üretim, bireysel ihtiyaçlarınızı karşılamak için el aletlerinden tam otomatik özel amaçlı mekanizmalara kadar bir çok uygulama araç desteği sunmaktadır.

AMD Xilinx hakkında

 

AMD Xilinx, elektronik pazarında herkesin muhakkak tanıdığı bir firmadır. Xilinx'in tanınırlığı iki önemli unsura dayanmaktadır: FPGA teknolojisini icat etmesi ve Fabless modelini bulması.

1984 yılında ABD'de kurulan Xilinx, dünya genelinde birçok farklı endüstride kullanılan yüksek performanslı ve yüksek güvenilirlikli FPGA (Field Programmable Gate Arrays) çözümleri sunmaktadır. Ayrıca, SoC tasarımı ve üretimi konusunda da güçlü bir aktördür.

Xilinx FPGA'ları, diğer yarı iletkenlerin aksine, programlanabilir mantık blokları (PLB) olarak adlandırılan modülleri içerir. Bu PLB'ler, bir FPGA'nın programlanabilir olmasını sağlar. Bu sayede FPGA'lar müşteri ihtiyaçlarına göre özelleştirilebilir ve optimize edilebilir.

Xilinx, müşterilerine FPGA'ların yanı sıra, Vivado Design Suite gibi tasarım araçları ve IP çekirdekleri sunar. Bu araçlar, FPGA tasarımının tüm yönlerini kapsar ve kullanıcılara hızlı ve verimli bir tasarım süreci sunar.

Xilinx'in müşterileri, endüstriyel otomasyon, tıbbi cihazlar, askeri ve havacılık, telekomünikasyon ve ağ ekipmanları gibi birçok farklı sektörde faaliyet gösteren şirketlerdir. Xilinx FPGA'ları, yüksek performanslı veri işleme, gömülü sistemler, yapay zeka, bulut hesaplama, oyun, otomotiv ve daha birçok uygulama için idealdir.

Bugün Xilinx, Avrupa, Asya ve Amerika'daki birçok ofisinde 4.000'den fazla çalışanı ile hizmet vermektedir. Ayrıca, 2021 yılında AMD tarafından 35 milyar dolara satın alınarak çok daha güçlü bir şirket haline gelmiştir.

Empa Elektronik olarak, AMD Xilinx'in Türkiye'deki en büyük çözüm ortağıyız. Ürünlerimiz 5G Kablosuz, Embedded vision, Industriel IoT ve Cloud programlama ile kurulan akıllı ve farklı uygulamalar oluşturmanıza yardımcı olmaktadır.

Holt Hakkında

Holt 40 yılı aşkın bir süredir, endüstrinin analog ve karışık sinyal IC ihtiyacı için çözümler sağlamaktadır. Uçuş kontrol, navigasyon, motor yönetimi, haberleşme, emniyet sistemleri ve benzeri bir çok uygulamada dünya genelinde bir çok müşteriye hizmet vermektedir. Buna ek olarak Holt, sektörde güvenilir ve sağlam bileşenler gerektiren diğer pazarlarda da sıkça kullanılmaktadır. Empa Elektronik Holt Integrated Circuits firmasının Türkiye temsilciliğini sağlamış olduğu teknik destek ve tedarik ayrıcalıklar ile yapmaktadır.

ÜRÜN GRUPLARI:Avionic databus integrated circuits. MIL-STD-1553 and ARINC 429 Bus solutions.  Extended temperature grade RS-485/422, CAN, Ethernet interfaces. Discrete to Digital Sensor for avionic usage. Coupling and Isolation Transformers for 1553 databus systems.

YDLidar

 

YDLEAI Technology’nin markası olan YDLidar, çeşitli endüstriler için akıllı sensör ürünleri üretir. Robotik uygulamalarda en çok tercih edilen lidar sensörler özellikle haritalandırma, otonom navigasyon, hassas konumlandırma ve engelden kaçınmada kullanılmaktadır. YDLidar “triangle”, ToF ve “solid-state” Lidar sensörleri ile elektrikli robot süpürgeler, servis robotları, endüstriyel otomasyon, dronelar, akıllı güvenlik ve akıllı ulaşım gibi çok çeşitli alanlarla çözümler sunar.

Lidar Avantajları
a) Yüksek çözünürlük
b) Lidar bir optik bantta çalışır ve frekansı bir mikrodalgadan 2-3 kat daha yüksektir, bu nedenle, mikrodalga radarla karşılaştırıldığında, lidar sensörü çok yüksek menzil çözünürlüğüne, açısal çözünürlüğe ve hız çözünürlüğüne sahiptir.
c) Büyük gizleme ve güçlü parazit önleme özelliği
d) Lidar, gün boyu algılama görevlerini yerine getirebilir. Ayrıca, lazer düz bir çizgide yayılır, iyi yönlülüğe sahiptir ve yalnızca kendi yayılma yolunda alınabilir, bu nedenle lazer girişim sinyallerinin alıcıya girme olasılığı son derece düşüktür.
e) Harika alçak irtifa algılama performansı
f) Lazer kısa bir dalga boyuna sahiptir ve çok küçük bir sapma Açısı ile bir lazer ışını yayabilir. Çok yollu etki küçüktür (yönlü emisyon oluşturmaz ve mikrodalga veya milimetre dalga ile çok yollu bir etkiye sahiptir) ve alçak veya çok alçak irtifa hedeflerini tespit edebilir.
g) Geliştiriciler için çeşitli kaynaklar
h) Hedef mesafe, açı, yansıma yoğunluğu ve diğer bilgileri doğrudan elde edebilir ve hedef düzlem nokta bulutu harita bilgilerini oluşturabilir;

Uygulamalar
• Servis robotu, eğitim robotu, endüstriyel robot, RVC navigasyon engelinden kaçınma
• Dijital multimedya etkileşimi
• Drone tespiti
• VR görüntüleme
• Bölgesel güvenlik
• Çevresel tarama ve 3D rekonstrüksiyon
• SLAM/ROS Geliştiricileri
• Lazer Navigasyon Entegre Çözümü

Phison Hakkında

 

Phison, Tayvan merkezli bir yarı iletken şirketidir. 2000 yılında kurulan şirket, NAND Flash, USB ve mobil depolama cihazları için kontrolör çözümleri ve flash bellek modülleri tasarlayıp üretmektedir.

Phison, özellikle SSD kontrolörleri alanında güçlü bir oyuncudur ve dünya genelindeki birçok üreticiye kontrolörleri sağlamaktadır. Şirket, müşterilerine özelleştirilmiş çözümler sunarak, yüksek performans, yüksek güvenilirlik ve düşük güç tüketimi gerektiren uygulamalar için optimize edilmiş kontrolörler sunmaktadır.

Ayrıca, Phison USB bellekler, hafıza kartları ve diğer mobil depolama cihazları için de kontrolör çözümleri sunmaktadır. Şirket, teknoloji ve Ar-Ge'ye büyük yatırım yaparak, müşterilerine yüksek kaliteli ve güvenilir ürünler sunmayı hedeflemektedir.

Quectel Hakkında

 

2010 yılında kurulan Quectel, kurulduğu günden bu güne değin sektörde adından söz ettiren ürünleri ile pazar liderliğini hedeflemektedir. Quectel şirket prensipleri gereği sektöre liderlik edebilecek teknolojik altyapıya sahip olabilmek adına geniş bir Mühendis kadrosu ile sizlere hizmet vermektedir. Quectel gelişen teknolojiler ışığında GSM, GPRS, UMTS, HSPA, LTE,GPS, GNSS ve NB-IoT ürünleri ile birlikte kablosuz haberleşme teknolojileri alanında tüm uygulamalarınıza özel ürünler sunabilmektedir.

Quectel’in dünya genelinde 400 ü aşkın çalışanı bulunmaktadır. 2 ayrı ARGE merkezi bulunan Quectel ’in, 36 bölge ofisi ve 30'u aşkın satış mühendisi bulunmaktadır. Çalışanların çoğunluğunu mühendislerin oluşturduğu Quectel, teknik destek konusunda sektör standartlarının oldukça üstünde bir destek sağlamaktadır. Bu kapsamda Türkiye ve Orta Doğu bölgesine özel çalışma yürüten bir teknik ekip de bulunmaktadır. Türkiye teknik destek ekibi yerli mühendisler olup EMPA vasıtasıyla sizlere yardımcı olmaktadır. Gerek projelerinizin başlangıç aşamasında ürün seçimlerinde gerekse ilerleyen projelerinizde karşılaşabileceğiniz sorunların çözümünde Quectel mühendislerinden birebir destek alabilmektesiniz. Bu desteğe ek olarak geliştirmiş olduğunuz ürünlerinizi performans ölçümleri için Quectel Laboratuvarlarına gönderebilirsiniz. Yapılan ölçümler Quectel tarafından bir rapor halinde tavsiyeleri ile birlikte sizlere iletilmektedir.

ÜRÜN GRUPLARI: 5G, 4G, LPWA(NB-IoT), 3G, 2G Module solutions, Linux – Android SoM solutions, GNSS & GPS Module solutions, Wi-Fi & BLE Module Solutions, Antenna solutions, Setallite Module solutions

Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.