Accelerator Workshops Serimizin 2. Quectel Etkinliği Ankara’da Gerçekleşti!

8 Mart Cuma günü, hem sektör hem de elektronik meraklıları tarafından büyük bir ilgiyle karşılanan Accelerator Workshops serimizin bir yenisi olan “QuecPython & EC200U (LTE) Hands-on Workshop” etkinliğimiz Ankara’da gerçekleşti.

Pazar lideri Quectel’in daha akıllı bir dünya için ürettiği haberleşme ve konumlandırma çözümleri, Quectel Türkiye ve Empa ekiplerinin teknik uzmanlığıyla bir araya gelerek, misafirlerimize keyifli bir deneyim yaşattı.

Empa Elektronik İş Geliştirme Müdürü Egemen Erkan Öğütçü ve Quectel FAE Grup Lideri Mehmet Cihangir tarafından gerçekleştirilen hem teorik hem de uygulamalı sunumlarla katılımcıların teknolojiyi en iyi seviyede deneyimlemesi sağlandı. Gün boyu süren etkinliğimizde katılımcılarımız, Wyndham Ankara otelin leziz ikramları ve harika bir öğle yemeğiyle zinde ve keyifli anlar yaşadılar.

Etkinliğin uygulama bölümlerinde özellikle Empa olarak tüm misafirlerimizle birebir ilgilenerek tüm soru ve ihtiyaçlarına yönelik çözümler ürettik. Uygulama esnasında katılımcılarımıza istasyon bazlı dağıttığımız kitleri hediye ederek, proje gelişim süreçlerine destek olduk.

Accelerator Workshops serimiz bundan sonra da farklı konulardaki 43 yıllık Empa uzmanlığıyla; geliştirmeye, öğretmeye ve büyümeye devam edecektir.

YAZAR:

  Empa