Empa Elektronik

INSTITUTIONAL

ANSWERS

Login

Search

PowerDay için kaydınızı yaptırdınız mı?

Güç Elektroniği projeleri için özelleştirilmiş ayrık ve modüler çözümler sağlayan lider ve yenilikçi üreticileri sektörle bir araya getiriyoruz!

KAYIT OL

Websitemiz
yenilendi!

empa.com yepyeni yüzüyle karşınızda! 
Elektronik Çözüm Ortağınız empastore.com
Yenilendi!

Ziyaret Edin!

Her inovasyonun içinde biz de varız

Tüketici elektroniğinden otomotive, savunma sanayiden endüstriyel elektroniğe IoT ile başlayan büyük dijital devrimin yarattığı inovasyonların içinde olmanın gururunu yaşıyoruz. 
banner
banner
banner
banner

IoT & Sensor

Birçok farklı pazar gereksinimine cevap verebilecek, alanında lider üreticilerimiz ve IoT özelinde uzmanlaşmış ekiplerimiz ile sizlere uçtan uca çözümler sağlayabilmekteyiz.
DAHA FAZLASI >

Power

Son yıllarda büyüyen güç elektroniği marketine lider, yenilikçi ve alternatif Line'ları ile discrete ürünlerden, modül ürünlere çözümler sağlıyoruz.

DAHA FAZLASI >

E-Mobility

Lider firmaların çözümleri ile destekler veriyor, hızla gelişen ülkemiz otomotiv sektörü ile buluşturuyor, ülkemizin kalkınması ve dünyamızın geleceğine katkıda bulunuyoruz.
DAHA FAZLASI >

Lighting

Uzun yıllara yayılan elektronik tecrübemizi hızla gelişen ülkemiz otomotiv sektörü ile buluşturuyor, ülkemizin kalkınması ve dünyamızın geleceğine katkıda bulunuyoruz.
DAHA FAZLASI >

AI & Cloud

Gelişmiş tasarımlar yapıyor, bunları müşterilerimizle paylaşarak dijital dönüşüm ve inovasyon süreçlerini hızlandırmalarını ve kendi sektörlerinde fark yaratmalarını sağlıyoruz.
DAHA FAZLASI >

Aerospace & Defance

Yerli ve Milli Savunma Sanayi projelerinin hayata geçebilmesi için gerekli kritik teknolojileri ülkemize getirmek, alt bileşenleri bu alanda faaliyet gösteren firmalara tedarik etmek üzerinde çalışmalar yapıyoruz..DAHA FAZLASI >

icon

IoT & Sensor

Nesnelerin interneti (IoT) projelerinizde, birçok farklı pazar gereksinimine cevap verebilecek, alanında lider üreticilerimiz ve IoT özelinde uzmanlaşmış ekiplerimiz ile sizlere uçtan uca çözümler sağlayabilmekteyiz.

DAHA FAZLASI >
icon

Power

Geleceğin ve inovasyonun en değerli parçalarından olan enerji çözümlerimiz ile yolunuza ışık tutmaya devam ediyoruz.

DAHA FAZLASI >
icon

E-Mobility

E-mobility çevresel sürdürülebilirlik modellerinin başında yer alıyor. Fosil yakıtlara veda edeceğimiz yakın gelecekte çözümlerimizle tüm projelere destekler sunuyoruz.

DAHA FAZLASI >
icon

Lighting

Kaliteli, güvenilir ve uzun ömürlü aydınlatma ürünlerimiz ile yıllardır hem tedarikçilerimiz hem müşterilerimiz için çalışıyoruz.

DAHA FAZLASI >
icon

AI & Cloud

Kaliteli, güvenilir ve uzun ömürlü aydınlatma ürünlerimiz ile yıllardır hem tedarikçilerimiz hem müşterilerimiz için çalışıyoruz.

DAHA FAZLASI >
icon

Aerospace & Defance

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

DAHA FAZLASI >
prev
next

Empa Elektronik

Empa Elektronik kurulduğu yıl olan 1981’den bugüne değin Türkiye Elektronik Sanayi’ne dünyaca ünlü komponent markaları ile hizmet vermiştir. Türkiye’de ilk teknolojik workshoplar Empa tarafından başlatılmış, bünyesinde oluşturduğu AR-GE ekibi ile yine Türkiye’de TV uzaktan kumanda yazılımını geliştiren ilk firma olarak, Yerli Elektronik Sanayi’nin gelişimine önemli katkılarda bulunmuştur.

 

Devamını Oku >

 • IoT & Sensor
 • Power
 • E-Mobility
 • Lighting
 • AI & Cloud

Etkinlikler

 • post

  IDEF Fuarı

  25 Jul 2023 Fuar Participants

  16.'sı gerçekleştirilecek Türkiye'nin en geniş katılımlı fuarlarından Savunma Sanayi Fuarı IDEF 23'de biz de varız!

  DETAILED INFORMATION                            
 • post

  PowerDay

  13 Jun 2023 Etkinlik Participants

  Empa elektronik olarak , son yıllarda büyüyen güç elektroniği marketine lider, yenilikçi ve alternatif Line’ları ile discrete ürünlerden modül ürünler .. READ MORE

  DETAILED INFORMATION                            

Nisan 2023

 • post

  Workshop Videoları

  13 Apr 2023

  Etkinlik videolarına aşağıda yer alan linkten ulaşabilirsiniz.

  LINK

Üniversite Destekleri ve Kariyer Fırsatları

Empa Elektronik olarak; sadece gençlerimize destek olmakla kalmıyor, aynı zamanda kariyer fırsatları da sunuyoruz. Üniversite öğrencileri ve kulüpler için, birçok alanda uzmanlıklarını geliştirerek tecrübeler kazanabilecekleri destekler veriyoruz. Şirketimizdeki deneyimli profesyonellerle çalışma imkanı bulabileceğiniz kariyer fırsatları için pozisyon ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.