Empa Quectel Day

Empa tarafından düzenlenen workshopların bir devamı olarak Empa Quectel Day kapsamında, Quectel ekibinin değerli destekleriyle birlikte harika bir etkinlik geçirdik. Etkinliğin hem teorik hem de uygulamalı olması, katılımcıların öğretici bir deneyim yaşamasını sağladı. 24 Kasım Cuma sabahı DoubleTree Hilton Moda Otelde erken saatlerde başlayan etkinliğimizin giriş sunumları Empa ve Quectel ekipleri tarafından yapıldı.

Günün ikinci yarısı ise ağırlıklı olarak Quectel kitlerinin uygulamaları üzerine gerçekleşti. Uygulama kısmında birebir ilgilenilen katılımcılarımız hiçbir konudan geri kalmamakla birlikte kitleri hediye olarak aldılar.

Hem Teori Hem Uygulama

42 yıllık Empa uzmanlığı ile dünya lideri üreticileriden Quectel’in uygulamalarını bir araya getirdiğimiz etkinliğimiz özelinde tüm katılımcılarımız ile birebir ilgilendik. Etkinliğin hemen devamında paylaşılan sunumlar ile de gerekli dokümantasyonları sağlamış olduk.

Workshop’lara devam!

Bu yıl çeşitli konularda düzenlediğimiz 4 adet Accelerator Workshop ile 200’den fazla misafirimizi ağırladık. Sektörel gelişim, proje desteği ve sosyal fayda sağlamayı hedeflediğimiz Accelerator Workshoplar 2024 yılında da artarak devam edecek.

YAZAR:

  Empa